پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰
گلایه‌ای از برخی شهروندان؛زباله‌ها را تنها بین ساعت ۹ شب تا ۶ صبح بیرون بگذارید/به‌کارگیری آموزشگرها برای فرهنگ‌سازی
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم گفت: جمع‌آوری زباله از ساعت ۹ شروع می‌شود و تا 6 صبح ادامه دارد که در این بازه زمانی شهروندان زباله‌ها را بیرون از منزل بگذارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،  سید محسن میرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اهمیت فرهنگ‌سازی برای جمع‌آوری زباله از سطح شهر، اظهار داشت: سال‌ها از اطلاع‌رسانی جمع‌آوری زباله در ساعت ۹ شب می‌گذرد ولی متأسفانه افراد اندکی در جامعه همچنان نسبت به این موضوع بی‌تفاوت هستند.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه شهروندان باید زباله‌های خود را ساعت ۹ شب بیرون از منازل قرار دهند، ابراز کرد: جمع‌آوری زباله از ساعت ۹ شروع می‌شود و تا ۶ صبح ادامه دارد که در این بازه زمانی شهروندان زباله‌ها را بیرون از منزل بگذارند.

میرهادی ادامه داد: یکسری از شهروندان به هر دلیلی زباله‌ خود را شب بیرون نگذاشته و زباله را صبح بیرون می‌گذارند که منطقی نیست.

وی خاطرنشان کرد: وقتی شهروندان زباله خارج از نوبت در بیرون از منزل قرار داده سبب مشکلات محیط زیستی می‌شوند، ما در این حوزه در سطح مناطق آموزش گرهایی را در قالب پیمان‌کار گرفتیم که یکی از وظایف مهم این آموزش گرها ،آموزش به‌موقع در بیرون گذاشتن زباله است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه هرکدام از شهروندان که بعد از ساعت ۶ صبح زباله را بیرون از منزلش بگذارد همکاران ما آن‌ها را شناسایی و اطلاع‌رسانی می‌کنند، تصریح کرد: نهایتاً به آن افرادی که این موضوع برایشان تکرار شود اخطار داده می‌شود.

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها