سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
رویداد ملی شتاب محیط زیست با مشارکت جوانان ایده پرداز برگزار می‌شود
رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم گفت: رویداد ملی شتاب محیط زیست و خدمات شهری با مشارکت جوانان ایده پرداز فناورانه و شرکت‌های دانش‌بنیان در اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،  همایون یزدان پناه با اشاره به برگزاری رویداد ملی شتاب محیط زیست و خدمات شهری در قم، اظهار داشت: ایده‌های فناورانه نقش مهمی در رفع معضلات مدیریت شهری دارد و باید از این ایده‌ها حمایت کرد.

رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم افزود: با توجه به اهمیت این موضوع، رویداد ملی شتاب محیط زیست و خدمات شهری با مشارکت جوانان ایده پرداز فناورانه و شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

یزدان پناه تصریح کرد: در این رویداد تصمیم داریم تا ایده‌های نوآورانه در حوزه محیط زیست و خدمات شهری را مراکز رشد و شتاب دهنده‌ها معرفی کنیم و از طریق صندوق‌های سرمایه گذاری این تیم‌ها مورد حمایت قرار گیرند.

وی عنوان کرد: مدیریت هوشمند خدمات شهری و استفاده از راهکارهای فناورانه و بهره‌گیری از مشارکت‌های مردمی و استفاده از ایده‌های فناورانه و توسعه خدمات الکترونیکی و هوشمند هر یک موضوعات مهمی در مدیریت شهری است که می‌تواند به خوبی در این رویداد مورد ارزیابی قرار بگیرد و به نتایج خوبی دست یابیم.

رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم خاطرنشان کرد: “شهر خلاق و هوشمند ” یکی از برنامه‌های مهم راهبردی در توسعه شهر است و بهره‌گیری از نخبگان و ایده‌پردازان می‌تواند بسیاری از اهداف را در مسیر رفع معضلات شهری تحقق سازد.

یزدان پناه بیان کرد: بسیاری از مسائل پیرامون حوزه خدمات شهری و محیط زیست در اتاق‌های فکر احصاء شده و باید برای آن به دنبال راهکارهای خلاقانه و فناورانه باشیم.

وی گفت: هر یک از ایده‌های خلاقانه و فناورانه می‌تواند راهکاری مهم در رفع مشکلات در حوزه مدیریت شهری و مسائل زیست محیطی و هوشمندسازی و سهولت در ارائه خدمات باشد و بهره‌وری و صرفه جویی اقتصادی را به وجود بیاورد.

رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم تصریح کرد: فرصت‌های بیشماری در توسعه و تحول مدیریت شهری در گرو استفاده از ابزارهای نوین و شیوه‌های خلاقانه و فناورانه است و این رویداد اهداف زیادی را در حوزه مدیریت شهری و ارتقای سطح زندگی و رفع مشکلات دنبال می‌کند.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها