يكشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
تداوم بخشودگی بخشی از اجاره بهای مستأجران شهرداری
اعضای شورای اسلامی شهر مقدس قم ضمن تصویب گزارش تفریغ بودجه سال 98 و بخشودگی اجاره بهای مستأجران برخی از سازمان‌های تابعه شهرداری، موضوع آلودگی هوا و همچنین تکمیل و راه‌اندازی دارالسلام شهر را به عنوان یک آرامستان جدید مورد بحث قرار دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، یکصد و هفتاد و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر مقدس قم امروز و در ساختمان این شورا تشکیل شد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم در آغاز این جلسه به بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری در روز نوزدهم دی ماه سال جاری اشاره کرد و بیان داشت: همه ما باید شُکرگزار همه نعمت‌های الهی بویژه نعمت ولایت و رهبری باشیم.

همچنین در ادامه نائب رئیس شورای اسلامی شهر قم به موضوع آلودگی هوای این روزهای کلانشهرها و از جمله قم پرداخت و تصریح کرد: آلودگی هوا در قم، زنگ خطری برای مجموعه مدیریت استان است.

در ادامه لایحه‌های اخذ مُجوّز بخشودگی بخشی از اجاره بهای مستأجران در دو سازمان پایانه های مسافربری و سازمان آرامستان‌ها به عنوان سازمان‌های تابعه شهرداری و در راستای بسته حمایتی از شهروندان در زمان شیوع کرونا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصویب شد.

در ادامه جلسه پرداختن به موضوع آرامستان‌ها سبب شد تا برخی از اعضای شورای اسلامی شهر نسبت به ضرورت تکمیل آرامستان جدیدالتأسیس دارالسلام سخنانی مطرح کرده و خواستار راه‌اندازی هرچه سریع تر این آرامستان شوند.

در عین حال لایحه اخذ مجوز آسفالت محوطه تعویض پلاک استان در کنار لایحه اخذ مجوز افزایش تعرفه بهای کود کشاورزی از دیگر لوایح جلسه رسمی علنی یکصد و هفتاد و ششم شورای اسلامی شهر مقدس قم بود که با موافقت حاضران رو به رو شد.

بررسی گزارش تفریغ بودجه سال ۱۳۹۸ دو سازمان دیگر تابعه شهرداری قم یعنی سازمان کُشتارگاه و سازمان پارک‌ها و فضای سبز نیز در دستور جلسه امروز شورای اسلامی شهر قرار داشت که این دو مورد هم به تصویب رسید.

همچنین رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر قم نیز در نشست امروز این شورا بر لزوم پرداخت سهم شهرداری‌ها از جرایم راهنمایی و رانندگی تأکید کرد که رئیس شورای اسلامی شهر قم از تأکید کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در این موضوع و در بودجه سال ۱۴۰۰ خبر داد.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها