يكشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
ساخت و ساز شهرک خودرویی ۱۴۰۰ به اتمام می‌رسد / دو برابر شدن بودجه سال آینده سازمان میادین
در جلسه شورای سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم مسائلی مانند اتمام ساخت و سازها در شهرک خودرویی، متمم بودجه 99 و بودجه پیش‌بینی شده برای 1400 مطرح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، جلسه شورای سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری قم با حضور معاون خدمات شهری شهرداری، مدیرعامل و عوامل و اعضای شورای سازمان برگزار شد.

در این جلسه به اقدامات سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم در زمینه‌های مختلف اشاره و چالش‌های رسیدن به اهداف سازمان بحث و بررسی شد.

مسئله آزادسازی غرفه‌های میدان مطهری برای ساماندهی به وضعیت این میدان که از وظایف محوله به سازمان میوه و تره بار شهرداری قم است، از موضوعاتی بود که در این جلسه به آن اشاره شد.

علیرضا مظفری، مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری قم با اشاره به اهتمام سازمان برای این منظور گفت: اگر شهرداری از سازمان حمایت کند فراتر از ردیف بودجه در این حوزه عمل خواهیم کرد.

وی همچنین به مسئله تخفیف اجاره‌های املاک سازمان به دلیل شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: این کار طبق مصوبه شورای اسلامی شهر قم پیش رفته است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری قم همچنین به وضعیت احداث شهرک خودرویی اشاره کرد و گفت: این کار سرعت خوبی گرفته و با تمدید قرارداد و تشکیل کمیته راهبردی شهرک، کار ساخت و ساز در سال ۱۴۰۰ به اتمام می‌رسد.

سید امیر سامع، معاون خدمات شهری شهرداری قم هم به دوبرابر شدن بودجه پیش بینی شده برای سال ۱۴۰۰ سازمان میادین میوه و تره بار نسبت به بودجه سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت: این موضوع نشاندهنده جهش عملکردی این سازمان است.

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها