چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
نصب تجهیزات ترافیکی در ۶ منطقه شهری قم
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: با توجه به شناسایی مناطق حادثه‌خیز در سطح شهر ایمن‌سازی مناطق یک، سه، چهار، پنج، هفت و هشت انجام‌شده تا هفته آینده مناطق دو و شش نیز تکمیل می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، عباس ذاکریان با تأکید بر ایمن‌سازی معابر اصلی و خیابان‌ها، اظهار داشت: نصب تجهیزات ترافیکی یکی از مهم‌ترین اولویت‌های شهرداری بوده چرا که در کنار فرهنگ‌سازی برای ارتقاء کیفیت ترافیکی شهر باید زیرساخت‌های آن نیز فراهم باشد.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از نصب تجهیزات ترافیکی در ۶ منطقه شهرداری خبر داد و افزود: با همکاری پلیس راهور مناطق حادثه‌خیز شناسایی‌شده و اقدامات لازم برای ایمن‌سازی در دستور کار قرارگرفته است.

ذاکریان نصب گل‌میخ و دیگر وسایل آشکارسازی را نمونه‌ای از تجهیزات نصب‌شده عنوان کرد و گفت: متأسفانه بسیاری از تلفات ثبت‌شده به علت برخورد سر راننده با جدول بوده که با نصب بشکه‌های ایمنی پرشده با آب و ماسه و همچنین گل‌میخ ایمن‌سازی شده است.

وی ادامه داد: در گام نخست نقاط حادثه‌خیز به کم‌خطر و پرخطر تقسیم‌شده و سپس اقدامات لازم انجام‌شده و تاکنون مناطق یک، سه، چهار، پنج، هفت و هشت ایمن‌سازی شده و تا هفته آینده مناطق دو و شش نیز تکمیل می‌شود.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم یکی از معابر پرخطر را بلوار شهید سردار سلیمانی دانست و خاطرنشان کرد: خوشبختانه ایمن‌سازی این بلوار به پایان رسیده و با توجه به گزارش پلیس راهور با نصب تابلوهای جدید مشکلات دید در شب مسیر نیز رفع شده است.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها