شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
ساماندهی هوشمند کارگران اولویت شهرداری قم است
معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: برای اشتغال و ساماندهی کارگران به‌صورت الکترونیکی باید راهکاری اندیشید چراکه استقرار کارگران فصلی در مکان‌های موقت درصورتی‌که همراه با یافتن کار روزانه نباشد سبب ایجاد مشکلاتی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، سید امیر سامع اظهار داشت: اولویت اول راه‌اندازی سیستم هوشمند ساماندهی کارگران فصلی قم به‌صورت نرم‌افزاری است که تجربه آن به بهترین شکل در کشور وجود دارد و برخی از اصناف و سیستم حمل‌ونقل از آن برخوردار هستند.

معاون خدمات شهری شهرداری قم تصریح کرد: اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در جهت سوق دادن کارگران به سمت ساماندهی مجازی اهمیت زیادی دارد و از بسیاری از آسیب‌ها و مشکلات جلوگیری می‌کند.

سامع بیان کرد: در شرایط فعلی میدان نبوت و میدان ۱۵ خرداد برای ساماندهی و استقرار کارگران ساختمانی در نظر گرفته‌شده است.

وی افزود: در کنار استقرار مکان‌هایی برای ساماندهی کارگران به‌طور موقت، درصدد ایجاد فضای الکترونیکی به‌صورت پیشرفته و مجازی هستیم هرچند باید این سیستم نرم‌افزاری با سرعت بیشتری از سوی دستگاه‌های اجرایی نیز پیگیری شود تا قبل از فرارسیدن روزهای سرد و بارانی بتوان آن را ساماندهی کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری قم خاطرنشان کرد: یکی از موضوعات مهم، تعیین تکلیف بهره‌برداری از این فضاهاست، شهرداری اعلام آمادگی کرده است در هر نقطه‌ای که جانمایی شود و تملک آن دچار مشکل باشد تا زمانی که زمین مناسب تملک شود به‌صورت استیجاری از طریق سازمان میادین در اختیار کارگران قرار بگیرد.

سامع گفت: برای اشتغال و ساماندهی کارگران به‌صورت الکترونیکی باید راهکاری اندیشید چراکه استقرار کارگران فصلی در این مکان‌ها درصورتی‌که همراه با یافتن کار روزانه نباشد سبب ایجاد مشکلاتی می‌شود.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها