شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
آغاز کاشت فضای سبز در شهربازی بوستان غدیر
معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به طی شدن مراحل پایانی آماده‌سازی شهربازی بوستان غدیر، از آغاز کاشت فضای سبز در محوطه این شهربازی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، سید امیر سامع در گفت و گو با شهرنیوز، با اشاره به اینکه پروژه شهربازی بوستان غدیر یک پروژه مشارکتی بخش خصوصی و شهرداری است، اظهار داشت: احداث مجموعه و تجهیزات و نصب را مشارکت کننده انجام داده و کارهای عمرانی پروژه از نظر ایجاد معابر و باغچه‌سازی‌ها روشنایی و فضای سبز به عهده شهرداری بوده که به صورت کامل انجام شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به اینکه مقدمات کاشت فضای سبز هم از مدتی پیش آماده بوده، افزود: منتظر تغییر فصل بودیم تا در شرایط آب و هوایی مناسب این کار صورت بگیرد.

سامع با اشاره به اینکه قرار است پروژه شهربازی بوستان غدیر به زودی در اختیار مردم قرار بگیرد، ادامه داد: بخشی از تجهیزات نصب شده و بخش دیگری در مرحله نصب و تکمیل است.

وی با اشاره به برخی از پروژه‌های شاخص در منطقه هشت شهرداری قم، ادامه داد: یک بوستان کم نظیر ۵۰ هزار هکتاری در محله یک مسکن مهر ساخته شده که در مراحل تکمیل روشنایی است.

معاون خدمات شهری شهرداری قم به تکمیل سوله بحران پردیسان اشاره کرد و افزود: اوایل امسال یک سری تجهیزات جدید آتش نشانی خریداری شده که با این سوله افتتاح می‌شود.

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها