دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
۵۰ میلیارد تومان سالانه در منطقه دو تملکات صورت می‌گیرد/آخرین وضعیت ادامه بلوار جمهوری در منطقه دو
شهردار منطقه دو قم با تشریح آخرین وضعیت اجرای پروژه بلوار جمهوری در این منطقه، گفت: سالانه 50 تا 60 میلیارد تومان برای تملکات منطقه 2 قم هزینه می‌شود که رقم قابل‌توجهی از بودجه عمرانی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، رضا رحیمی یکی از مهم‌ترین پروژه‌های منطقه دو شهر قم را بلوار جمهوری اسلامی دانست و اظهار داشت: یکی از پروژه‌های مهم در این منطقه بلوار جمهوری در ۴ و نیم کیلومتر است که از پل ۹ دی تا کمربندی امام علی(ع) را در بر می‌گیرد و فاز نخست به طول یک کیلومتر انجام‌شده و عملیات اجرایی فاز دو نیز آغازشده که در بخشی از این پروژه در پل ۹ دی نیز رمپ و لوپ A و D انجام‌شده است.

شهردار منطقه دو قم خاطرنشان کرد: در این منطقه بلوار جمهوری از نور شرقی تا یادگار امام(ره) به‌صورت روگذر است و در این منطقه ۱۰۰ پلاک برای تملک ویژه احداث بلوار جمهوری داریم و یکی از پروژه‌های مهم به شمار می‌رود که در سال جاری بخشی از تملکات باید انجام و پلاک‌ها خریداری شود.

رحیمی افزود: مشارکت فعال شهروندان نقش مهمی در تصمیم سازی و تملک به‌موقع دارد، در این زمینه غالباً تملکات به‌صورت نقدی است و بخشی از آن به درخواست شهروندان معاوضه با زمین و ملک است و سالانه ۵۰ تا ۶۰ میلیارد تومان برای تملکات منطقه ۲ قم هزینه می‌شود که رقم قابل‌توجهی از بودجه عمرانی است.

 

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها