پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
نماینده قم در مجلس شورای اسلامی:
مدیران اجرایی قم برای جذب سرمایه‌گذاران احساس مسئولیت داشته باشند
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌های اجرایی دراین استان باید برای جذب سرمایه‌گذاران توجه بیشتری کرده و برخورد خوبی با آنان داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، احمد امیرآبادی فراهانی با بیان اینکه متأسفانه برخی مدیران، سرمایه گذاران را تحویل نمی گیرند، خاطرنشان کرد: طرد سرمایه گذاران به هر دلیلی اصلا قابل قبول نیست.

وی با بیان اینکه نهادهای نظارتی باید با مدیران متخلف و فساد و رانت خواری در دستگاههای اجرایی مقابله کنند، اما نباید جرأت مدیران را بگیریم، اظهار داشت: همه باید با دستگاههای اجرایی برای پیشبرد کارها مشارکت داشته باشیم.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیران برای تخفیف و تسهیل در برخی مسائل اختیاراتی دارند که باید از آنها برای جذب سرمایه گذاران استفاده کنیم، گفت: اگر مدیری به دنبال این تسهیلات نباشد، قطعا سرمایه گذاران به استان های دیگر می روند.

وی همچنین بر ضرورت شفاف سازی در تمامی مسائل در کشور تأکید کرد و گفت: اگر می خواهیم جلوی تخلفات، سوءاستفاده ها و رانت خواری ها گرفته شود، باید در میان همه مسئولان و نهادهای کشور شفافیت داشته باشیم و این حق مردم است.

امیرآبادی با اشاره به معرفی اموال مسئولان و لزوم راستی آزمایی آن، تصریح کرد: کسی در کشور زبانی با مسأله شفافیت مخالف نیست، اما متأسفانه برخی آن را قبول ندارند و همه باید کمک کنیم که به این مهم دست پیدا کنیم.

منبع : ایرنا
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها