پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
با حضور در میدان کشاورز صورت گرفت؛
بازدید سرپرست استانداری قم از عملیات رفع حادثه شکستگی لوله آب
سرپرست استانداری قم از برخی از پروژه‌های شرکت آب و فاضلاب استان قم قم بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه اجرای این پروژه‌ها قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، سید محمدرضا هاشمی در این بازدید از عملیات اجرایی‌ترمیم خط لوله 300 میدان کشاورز که بر اثر حفاری‌های انجام شده مترو، منجر به شکستگی شده بود بازدید کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم در این بازدید به ارائه گزارشی از این حادثه پرداخت و گفت: به دلیل اجرای تونل‌های دسترسی ایستگاه مترو، خاک زیر لوله ۳۰۰ میلی‌متر ریزش کرده و موجب نشتی لوله و نشست خیابان شد.

وی خاطرنشان کرد: با اعلام به موقع این حادثه، اکیپ‌های عملیاتی شرکت آبفا همراه با تجهیزات کامل در محل حاضر شده و اقدام به قطع آب و حفاری محل کردند و به دلیل گسترده بودن منطقه تحت تأثیر قطع آب، عملیات با حداکثر توان و سرعت انجام شده و جریان آب در کوتاه‌ترین زمان برقرار شد.

دکتر صادق پور با بیان اینکه قبل از این حادثه با توجه به ایجاد حفره‌ای در خط لوله شرکت آب و فاضلاب تذکرات شفاهی و کتبی به پیمانکار مترو داده شد، ابراز داشت: تاکنون حفاری‌های مترو در زیر خطوط لوله آب در نقاط مختلف موجب نشست و در نتیجه ایجاد شکستگی و حوادث ناگوار شده است که لازم است قبل از هر گونه حفاری بستر زیر لوله‌های موجود مقاوم‌سازی شود.

سرپرست استانداری قم در ادامه از  عملیات اجرایی پروژه نوسازی و اصلاح خط لوله آب 400 محدوده ایستگاه A10 در محدوده زیرگذر امامزاده ابراهیم مترو بازدید کرد و از نزدیک در جریان چگونگی اجرای این پروژه قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در خصوص این پروژه نیز گفت: با توجه به اینکه این لوله در محدوده ایستگاه مترو قرار داشت نوسازی و اصلاح این خطوط لوله با هزینه 12 میلیارد ریال و به طول 700 متر با همکاری شهرداری در دستور کار قرار گرفت که طی این پروژه تمام لوله‌های آب از محدوده ایستگاه خارج می‌شوند.

وی یادآور شد: در سال جاری علاوه بر این ایستگاه، حدود 2 هزار متر دیگر از خطوط لوله آب، در خیابان شاه ابراهیم، ایستگاه‌های ولیعصر و میدان معصومیه و میدان مطهری اصلاح شده است.

مهندس هاشمی نیز در پایان این بازدیدها از اقدامات صورت گرفته در راستای خدمات‌رسانی به مردم قدردانی و ابراز امیدواری کرد این تلاش‌ها در نهایت منجر به افزایش رضایتمندی در جامعه شود.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها