تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹
کد مطلب : 11373
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از نوسازی، بهسازی و رنگ‌آمیزی مبلمان و تجهیزات پارکی در آستانه نوروز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به نوسازی، بهسازی و رنگ‌آمیزی مبلمان و تجهیزات پارکی برای استقبال از نوروز 1402 اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی انجام‌شده برای بهسازی و تجهیز فضای سبز شهری برای ایام نوروز و استقبال از بهار، یکی از مواردی که در برنامه کاری و دستورالعمل‌های کاری فضای سبز شهری است، نصب، تجهیز و تعمیر و نوسازی و بهسازی و رنگ‌آمیزی تجهیزات و مبلمان های پارکی و وسایل ورزشی و کودکان است.
وی با بیان اینکه این کار در برنامه کاری فضای سبز قرار گرفته است خاطرنشان کرد: طبق برنامه زمان‌بندی سالیانه سازمان، این کار در حال انجام بوده تا در ایام نوروز بتوانیم خدمات مناسبی را به شهروندان و زائرین ارائه کنیم.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به گستردگی مجموعه امکانات و فضاهای سبز شهری تصریح کرد: همکاری خوبی بین سازمان پارک‌ها و زیباسازی در سطح شهر اتفاق افتاده و تقسیم‌کار صورت گرفت تا بتوانیم با سرعت و کیفیت مناسب این کار را انجام دهیم.
انتهای خبر/ https://qomefori.ir/vdcexx8z.jh8zfi9bbj.html
نام شما
آدرس ايميل شما