چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
تیم جودو نوجوانان استان قم برای اولین بار عنوان سوم تیمی رده نوجوانان جودو قم در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی را کسب کرد.
برگزاری دوره آموزشی رایگان قایقرانی برای افراد خوش استعداد در قم
رئیس هیئت قایقرانی استان قم با اشاره به نام نویسی طرح استعدادیابی قایقرانی اظهار داشت: دوره آموزشی قایقرانی برای افراد دارای خوش استعداد جهت فعالیت در این رشته به صورت رایگان برگزار خواهد شد.
بازهم قهرمانی کشور برای قم
نوجوان 17 ساله قمی توانست در رقابت های کاپ آزاد ایران(جام شهید سلیمانی) در رشته فوتبال الکترونیک به مقام اول و قهرمانی برسد.
پیام‌ امیرحسین صادقی پس از تصادف شدید
امیرحسین صادقی پس از تصادف شدیدی که داشت پیامی برای هوادارانش فرستاد.
نشست هم اندیشی بررسی مشکلات تیم هندبال پاس قم برگزار شد
نشست هم اندیشی بررسی مشکلات تیم هندبال پاس قم برای حضور در لیگ برتر هندبال برگزار شد.
مسئولان استان به داد تیم هندبال پاس برسند/ هیچ کمکی تاکنون به تیم نشده است
مسئول تیم هندبال پاس قم بابیان این‌که مسئولان استان به داد تیم هندبال پاس برسند، گفت: هیچ کمکی تاکنون به تیم نشده است.
چه کسی پاسخگوی خسارت‌های واردشده به تنها زمین والیبال ساحلی استان است؟
در شرایطی که کشور با شدیدترین و ظالمانه‌ترین تحریم‌های اقتصادی روبرو است تنها زمین والیبال ساحلی استان با کم‌کاری‌هایی فراوانی به بهره‌برداری رسیده است.
حاجی زاده سرپرست هیأت کاراته قم شد
رئیس فدراسیون کاراته در پی نامه وزارت ورزش و جوانان مبنی بر ابطال نتیجه انتخابات دی‌ماه سال 1398 هیأت کاراته قم، سرپرست جدید این هیأت ورزشی را معرفی و منصوب کرد.
کریم بهرامی خواستار ورود خبرنگاران منصف به بحث صبا شد
برنامه سیمای ورزش که درحال حاضر تنها برنامه تخصصی ورزشی در استان قم است جمعه شب با موضوعات متفاوتی به روی آنتن زنده رفت و با طرح مباحث مختلفی همچون اخلاق در ورزش و اخلاق هواداری به حق زوایای اصلی ورزش و فرهنگسلزی در این زمینه را رقم زد.
رئیس هیئت کاراته استان قم استعفای خودش را بدهد/ انتصاب وی غیرقانونی است
قهرمان کاراته جهان بابیان این‌که انتصاب رئیس هیئت کاراته استان قم غیرقانونی است، گفت: بهتر است وی استعفای خودش را تقدیم کند.
وزیر ورزش مخالفت خودش را با انتخابات مجمع هیئت کاراته اعلام کرده است
پیشکسوت کاراته استان قم گفت: وزیر ورزش مخالفت خودش را با انتخابات مجمع هیئت کاراته اعلام کرده است و ما منتظر نهایی شدن دستور وزیر در استان هستیم.
زیرساخت برگزاری مسابقات ملی سوارکاری در قم فراهم است
رییس هیات سوارکاری قم گفت: سرمایه‌گذاری قابل توجهی برای توسعه و رونق سوارکاری درقم صورت گرفته ، تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری مسابقات و لیگ‌های ملی دراین استان فراهم شده‌است.
تیم ستارگان ورامین را در قم شکست خواهیم داد
سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم در لیگ برتر فوتسال گفت: برای کسب سه امتیاز بازی و فراموش کردن شکست تلخ هفته گذشته مقابل تیم اهورای بهبهان، با برنامه ریزی منسجم و پیاده کردن تاکتیک فنی بازیکنان در زمین مسابقه، تیم ستارگان ورامین را شکست خواهیم داد و پیروزی در این مسابقه را دور از دسترس نمی دانیم.
ورزشکاران سفیران فرهنگی ایران در میدان‌های بین‌المللی هستند
استاندار قم، حضور ورزشکاران در میادین ورزشی را ادامه‌ دهنده دیپلماسی عمومی کشور دانست و گفت: قهرمانان ورزشی سفیران فرهنگی جمهوری اسلامی هستند و افتخارآفرینان ورزش قم با توجه به جایگاه استان در کشور در این زمینه نقش بسیار چشم‌گیری دارند.
دهیاران برای ایجاد خانه ورزش در روستاهای قم همكاری نمی كنند
مسئول هماهنگی و پیگیری امور ورزشی بخش های تابعه اداره كل ورزش و جوانان قم گفت: با وجود آمادگی این اداره كل برای ایجاد و تجهیز 27 خانه ورزش روستایی در استان، دهیاران همكاری لازم را در این زمینه انجام نمی دهند.
آخرین مطالب