دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
قهرمان کاراته جهان بابیان این‌که انتصاب رئیس هیئت کاراته استان قم غیرقانونی است، گفت: بهتر است وی استعفای خودش را تقدیم کند.
کریم بهرامی خواستار ورود خبرنگاران منصف به بحث صبا شد
برنامه سیمای ورزش که درحال حاضر تنها برنامه تخصصی ورزشی در استان قم است جمعه شب با موضوعات متفاوتی به روی آنتن زنده رفت و با طرح مباحث مختلفی همچون اخلاق در ورزش و اخلاق هواداری به حق زوایای اصلی ورزش و فرهنگسلزی در این زمینه را رقم زد.
وزیر ورزش مخالفت خودش را با انتخابات مجمع هیئت کاراته اعلام کرده است
پیشکسوت کاراته استان قم گفت: وزیر ورزش مخالفت خودش را با انتخابات مجمع هیئت کاراته اعلام کرده است و ما منتظر نهایی شدن دستور وزیر در استان هستیم.
زیرساخت برگزاری مسابقات ملی سوارکاری در قم فراهم است
رییس هیات سوارکاری قم گفت: سرمایه‌گذاری قابل توجهی برای توسعه و رونق سوارکاری درقم صورت گرفته ، تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری مسابقات و لیگ‌های ملی دراین استان فراهم شده‌است.
تیم ستارگان ورامین را در قم شکست خواهیم داد
سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم در لیگ برتر فوتسال گفت: برای کسب سه امتیاز بازی و فراموش کردن شکست تلخ هفته گذشته مقابل تیم اهورای بهبهان، با برنامه ریزی منسجم و پیاده کردن تاکتیک فنی بازیکنان در زمین مسابقه، تیم ستارگان ورامین را شکست خواهیم داد و پیروزی در این مسابقه را دور از دسترس نمی دانیم.
ورزشکاران سفیران فرهنگی ایران در میدان‌های بین‌المللی هستند
استاندار قم، حضور ورزشکاران در میادین ورزشی را ادامه‌ دهنده دیپلماسی عمومی کشور دانست و گفت: قهرمانان ورزشی سفیران فرهنگی جمهوری اسلامی هستند و افتخارآفرینان ورزش قم با توجه به جایگاه استان در کشور در این زمینه نقش بسیار چشم‌گیری دارند.
دهیاران برای ایجاد خانه ورزش در روستاهای قم همكاری نمی كنند
مسئول هماهنگی و پیگیری امور ورزشی بخش های تابعه اداره كل ورزش و جوانان قم گفت: با وجود آمادگی این اداره كل برای ایجاد و تجهیز 27 خانه ورزش روستایی در استان، دهیاران همكاری لازم را در این زمینه انجام نمی دهند.
ورزشگاه یادگار امام قم آمادگی برگزاری فینال جام حذفی را دارد
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان قم با اشاره به قرار گرفتن نام ورزشگاه یادگار امام(ره) قم به عنوان یکی از گزینه های برگزاری فینال جام حذفی فوتبال گفت: این ورزشگاه در بالاترین شرایط استاندارد قرار دارد و آمادگی برگزاری فینال جام حذفی را دارد.
توسعه ورزش قهرمانی یکی از مهمترین اولویت های اداره کل ورزش و جوانان است
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم با بیان این که توسعه ورزش قهرمانی یکی از مهترین اولویت های اداره کل ورزش و جوانان است، گفت: توسعه ورزش قهرمانی جوانان باعث جذب جوانان به ورزش و ایجاد انگیزه در بین آن ها خواهد شد.
تطبیق برنامه ها و توانمندی های ورزش استان با گام دوم انقلاب
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد گام دوم انقلاب به دنبال تطبیق برنامه ها و توانمندی ها با گام دوم انقلاب هستیم.
مسابقات موتور کراس در قم برگزار شد
سومین دوره مسابقه های موتور کِراس قم عصر جمعه در مجموعه ورزشی یادگار امام این استان برگزار شد.
اعزام تیم فول کیک بوکسینگ قم به مسابقات ترکیه
سرمربی تیم فول کیک بوکسینگ استان قم از اعزام این تیم به مسابقات استانبول در بهمن ماه خبر داد
جایگاه سوارکاری قم درکشور 10 پله ارتقا یافت
رئیس هیات سوارکاری قم گفت: جایگاه این رشته ورزشی استان با 10 پله ارتقا طی 2 سال از رتبه 23 در سال 95 به رتبه 13 ارتقا یافته است.
اولین دوره المپیاد استعدادهای برترکشوردر رشته ورزشی کبدی در قم برگزار می شود
رئیس هیئت کبدی استان قم گفت: اولین دوره المپیاد استعدادهای برترکشور در رشته ورزشی کبدی با شعار ورزش دوستی آینده ای بهتردر قم برگزار می شود.
سوهان محمدسیما قم مقابل آذرخش به برتری دست یافت
تیم فوتسال سوهان محمدسیما قم در هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتسال مقابل آذرخش بندرعباس با حساب 6 بر 1 به برتری دست یافت و در رده دوم قرار گرفت.
آخرین مطالب