چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
مدیرکل راه‌آهن قم گفت: یک‌میلیون و ۲۰۸ هزار و ۵۰۵ تن در نیمه اول امسال توسط راه‌آهن قم به نقاط مختلف کشور جابه‌جا شدند.
ارسال نامه غیرقانونی به شهرداری برای توقف پروژه خیابان چهار مردان
شهردار قم از ارسال نامه به شهرداری برای توقف پروژه خیابان چهار مردان خبر داد و گفت: این نامه غیرقانونی است چراکه ما مصوبه‌ای اجرا پروژه راداریم.
390 دانشجوی خارجی در دانشگاه ادیان و مذاهب مشغول به تحصیل هستند
رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب با اشاره به افزایش حضور دانشجویان خارجی در این دانشگاه نسبت به سال‌های گذشته، گفت: 390 دانشجوی خارجی در دانشگاه ادیان و مذاهب مشغول به تحصیل هستند
۸۰ درصد تماس‌ها با آتش‌نشانی قم غیرضروری است
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی قم گفت: حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد تماس‌های مردمی با این مرکز غیرضروری و مزاحمت تلفنی می‌باشد.
فوت 140 نفر در تصادفات رانندگی قم
فرمانده انتظامی استان قم گفت: در 6 ماهه اول امسال نسبت به سال گذشته در تصادفات فوتی با 11 درصد کاهش مواجه بودیم اما 140 کشته در طول این 6 ماه زیاد است و بایستی چاره‌ای اندیشیده شود.
برخورد با پزشک متخلف ‌بیمارستان فرقانی قم‌
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم از برخورد با پزشکان متخلف و معاون درمان بیمارستان فرقانی خبر داد.
قم به ازای هر ۵۰ هزارتن یک ایستگاه آتش نشانی دارد
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: در حال حاضر به ازای هر ۵۰ هزار تن از شهروندان یک ایستگاه آتش‌نشانی فعال در این شهر مشغول کار است، اما بازهم دغدغه داریم و به دنبال احداث ایستگاه‌های بیشتر آتش‌نشانی در سطح شهر قم هستیم.
آموزش و پرورش آماده جهش علمی برای تمدن‌سازی است
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: با زیرساختهای تربیتی و تجهیزاتی که درسطح آموزش و پرورش به وجود آمده ، آمادگی یک جهش بزرگ علمی بزرگ برای تمدن سازی اسلامی ایجاد شده است.
۹۵ دوربین نظارت تصویری ، در معابر قم نصب است
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه ۹۵ دوربین نظارت تصویری در سطح معابرقم نصب شده است گفت: از این تعداد بیش از ۷۰ دوربین فعال و مابقی درروزهای آینده با تکمیل زیرساخت ها وارد مدار می شود.
کمک‌های مردمی به این نهاد ۶۷ درصد افزایش یافت
رئیس کمیته امداد خمینی(ره) گفت: کمک های مردمی به این نهاد در ۶ ماه نخست سال جاری نسبت به مدت‌زمان مشابه سال گذشته، ۶۷ درصد افزایش‌یافته است.
ارائه بیش از 18 خدمت در میز خدمت الکترونیکی شهرداری قم به شهروندان
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم از ارائه بیش از 18 خدمت در میز خدمت الکترونیکی شهرداری قم به شهروندان خبر داد.
خروج از مرزها بدون گذرنامه معتبر امکان پذیر نیست
سخنگوی پلیس قم گفت: برای سفر به کشور عراق زائران حتماً باید گذرنامه معتبر داشته باشند و در صورت نداشتن گذرنامه امکان خروج از کشور را ندارند.
۸۰ درصد مردم توان پرداخت هزینه بیمارستان‌های خصوصی را ندارند
معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بابیان اینکه ۸۰ درصد مردم توان پرداخت هزینه بیمارستان‌های خصوصی را ندارند گفت: توجه به مستضعفان اولویت این وزارتخانه است و باید این اولویت در صدر تمام برنامه‌های حوزه بهداشت باشد.
۵۰ پیش دبستانی مشارکتی در مناطق محروم قم ایجاد شده است
مدیرکل آموزش و پرورش قم گفت: ۵۰ مرکز پیش دبستانی مشارکتی با دریافت شهریه حداقلی در مناطق محروم شهر قم با هدف ایجاد عدالت دانش آموزی ایجاد شده است.
آخرین مطالب