يكشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه ۹۵ دوربین نظارت تصویری در سطح معابرقم نصب شده است گفت: از این تعداد بیش از ۷۰ دوربین فعال و مابقی درروزهای آینده با تکمیل زیرساخت ها وارد مدار می شود.
کمک‌های مردمی به این نهاد ۶۷ درصد افزایش یافت
رئیس کمیته امداد خمینی(ره) گفت: کمک های مردمی به این نهاد در ۶ ماه نخست سال جاری نسبت به مدت‌زمان مشابه سال گذشته، ۶۷ درصد افزایش‌یافته است.
ارائه بیش از 18 خدمت در میز خدمت الکترونیکی شهرداری قم به شهروندان
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم از ارائه بیش از 18 خدمت در میز خدمت الکترونیکی شهرداری قم به شهروندان خبر داد.
خروج از مرزها بدون گذرنامه معتبر امکان پذیر نیست
سخنگوی پلیس قم گفت: برای سفر به کشور عراق زائران حتماً باید گذرنامه معتبر داشته باشند و در صورت نداشتن گذرنامه امکان خروج از کشور را ندارند.
۸۰ درصد مردم توان پرداخت هزینه بیمارستان‌های خصوصی را ندارند
معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بابیان اینکه ۸۰ درصد مردم توان پرداخت هزینه بیمارستان‌های خصوصی را ندارند گفت: توجه به مستضعفان اولویت این وزارتخانه است و باید این اولویت در صدر تمام برنامه‌های حوزه بهداشت باشد.
۵۰ پیش دبستانی مشارکتی در مناطق محروم قم ایجاد شده است
مدیرکل آموزش و پرورش قم گفت: ۵۰ مرکز پیش دبستانی مشارکتی با دریافت شهریه حداقلی در مناطق محروم شهر قم با هدف ایجاد عدالت دانش آموزی ایجاد شده است.
هیأت های عزاداری کمتر از ظروف یکبار مصرف استفاده کنند
مدیرکل حفاظت محیط زیست قم گفت: هیأت های عزاداری، ایستگاه های صلواتی و عموم سوگواران در این استان تلاش کنند که هرچه کمتر از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی استفاده نمایند.
یکهزار و ۴۰۰ تخت به مراکز درمانی قم اضافه می‌شود
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت:با تکمیل و راه اندازی بیش از یک هزار و ۴۰۰ تخت بیمارستانی جدید تا سه سال آینده تعداد تخت های بیمارستانی این استان به بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ تخت افزایش پیدا خواهد کرد.
حرکت نمادین کاروان آزادگان در قم برگزار می‌شود
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم بابیان این‌که آزادگان سفیران سربلند نظام هستند، گفت: حرکت نمادین کاروان آزادگان در شهر قم با حضور آزادگان برگزار می‌شود.
آموزش 360 مصلح و حکم قرآنی برای جلوگیری از طلاق
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قم از آموزش 360 نفر به‌عنوان مصلح و حَکَم قرآنی برای رفع تعارض بین زوجین خبر داد.
سیستم پابند الکترونیکی زندانیان در قم راه‌اندازی شد
دادستان عمومی و انقلاب قم از راه‌اندازی پابند الکترونیکی زندانیان در قم خبر داد.
ایمن سازی راه ها کاهش ۹۵ درصدی حوادث ترافیکی را به همراه دارد
فرمانده پلیس راه کشور با اشاره به کاهش کشته‌های حوادث ترافیکی از سال ۸۵ تاکنون، گفت: سهم ایمن سازی راه‌های مواصلاتی در این موفقیت ۹۵ درصد است و سایر عوامل از جمله به روز شدن ناوگان حمل و نقل و استفاده از تجهیزات نوین در محورها سهم پنج درصدی دارد.
۲ هزار نفر از بانوان قم تحت پوشش بیمه زنان خانه دار هستند
مدیرکل بیمه تامین اجتماعی قم گفت: بیش از ۲ هزار تَن از بانوان این استان تحت پوشش بیمه زنان خانه دار قرار گرفته اند و از خدمات درمانی و بازنشستگی بهره مند می شوند.
آتش سوزی گسترده در بازار کهنه قم
آتش سوزی گسترده مغازه های چوب بری در بازار کهنه قم با تلاش آتش نشانان قم اطفاء شد.
آخرین مطالب