پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
مدیرکل اوقاف استان قم گفت: کمیت وقف مهم نیست و هر کس می‌تواند با دارایی اندک هم در وقف جمعی شرکت کند زیرا آنچه مهم است نیت خالص است.
بسیج همه امکانات شهرداری در خادمی زائران اربعین/ پشتیبانی از قرارگاه مردمی اربعین
مجموعه مدیریت شهری قم برای خادمی زائران اربعین حسینی در مسیر رفت و برگشت از پیاده روی حماسی اربعین به قم، تمام ظرفیت و امکانات خود را پای کار آورده است.
زمین‌های انتهای شهرک قدس ارتباطی با نهضت ملی مسکن ندارد و در سال ۹۸ از دولت قبل خریداری شده است
اخیرا یکی از نمایندگان قم در نشستی که با خبرنگاران داشت، با اشاره به طرح نهضت ملی مسکن در دولت سیزدهم و تهیه زمین برای این طرح اظهار کرده بود که نسبت به واگذاری زمینی در محدوده انتهای شهرک قدس به گروههای خاص برای تهیه مسکن کارکنان آن مخالف و نسبت به آن معترض است.
نوسازی ۴۰۰ تاکسی در قم با اولویت پایین‌ترین مدل/اعطای وام ۱۰۰ میلیونی با سود ۲ درصد به تاکسی‌داران
نوسازی ناوگان تاکسی فرسوده حمل‌ونقل درون‌شهری قم با اعتباری بالغ‌بر ۴۰۰ میلیارد ریال در قالب آورده ۵۰ درصدی شهرداری قم و ۵۰ درصدی بانک قرض‌الحسنه رسالت در حال انجام است.
عملیات احداث خط انتقال آبرسانی به روستاهای قنوات آغاز شد
عملیات احداث خط انتقال آبرسانی به روستاهای شهر قنوات با حضور دکتر امیرآبادی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، مهندس آقازاده حبشی معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آبفای کشور، دکتر معتمدی معاون عمرانی استاندار و دکتر ذاکریان فرماندار قم آغاز شد.
رهبر انقلاب: تولید، تورّم را کاهش می‌دهد، رفاه ایجاد می‌کند و اعتماد به نفس ملّی را بالا می‌برد
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه تولید ملّی راه عبور از دشواری‌های اقتصادی است، فرمودند: تولید، اشتغال ایجاد می‌کند، تورّم را کاهش می‌دهد، رفاه عمومی ایجاد می‌کند و اعتماد به نفس ملّی را بالا می‌برد.
واگذاری امورکارت هوشمند رانندگان و ناوگان عمومی حمل ونقل جاده ای استان قم به دفاتردولت پیشخوان
حمید سالاری عنوان کرد: به منظور تسریع درارائه خدمات و تحقق اهداف دولت الکترونیک، صدور، تعویض، المثنی و تمدید کارت هوشمند رانندگان و ناوگان عمومی حمل ونقل جاده‌ای استان قم، به دفاتر پیشخوان خدمت و‌اگذارشد
برکناری مرد شماره یک پروژه‌های عمرانی استان/ آیا گره کور پروژه‌های شهری باز می‌شود؟
با حکم شاهچراغی به معتمدی بالاخره بهشتی از معاونت عمرانی استاندار ی قم برکنار شد.
طرح کنترل دروازه ای مشترک ناوگان عمومی حمل ونقل جاده ای در قم اجرا می شود
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم از اجرای طرح کنترل دروازه ای مشترک ناوگان عمومی حمل ونقل جاده ای، درسطح راههای استان قم خبرداد
بحران کم‌آبی تنها با همراهی مردم رفع خواهد شد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: کم‌آبی مشکلی است که تا مردم نخواهند حل نمی‌شود و نمی‌توانیم با آن مقابله منطقی و علمی داشته باشیم.
مدیرکل راهداری: اصلاح ۳۰ نقطه حادثه‌خیز قم در انتظار بودجه است
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای قم گفت: با مطالعات و بررسی‌های انجام شده، ۳۰ نقطه اولویت‌دار پرتصادف در استان قم شناسایی شده که در صورت جذب اعتبارات، برای ایمن‌سازی این نقاط اقدام خواهد شد.
مدیران استان در برزخ ماندن یا رفتن! / مدیرکل مغضوب سرمست در کانون توجه
هرچند که شاهچراغی استاندار قم تلویحاً تغییر صددرصدی مدیران استان را رد کرده اما بااین‌وجود همچنان مدیران استان در برزخ ماندن یا رفتن قرار دارند.
درب بسته دفتر تبلیغات اسلامی به روی خبرنگاران استان با دعوت‌های گزینشی!
نشست‌های خبری بی‌سروصدا و با حضور رسانه‌های گلچین شده‌ از تدابیر دوساله آقای خاص در دفتر تبلیغات اسلامی است که همچنان ادامه دارد.
پیام شهردار قم به مناسبت روز نیروی انتظامی
شهردار قم با صدور پیامی روز نیروی انتظامی را گرامی داشت و این روز را به خادمان امنیت این مرز و بوم تبریک گفت.
به مناسبت روز ۷ مهر؛تشریح برنامه‌های سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم/از رژه خودرویی تا برگزاری مانور کار در ارتفاع
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم به مناسبت روز هفتم مهرماه و روز آتش‌نشان به تشریح بخشی از اقدامات این سازمان به مناسبت این روز پرداخت.
آخرین مطالب