چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
رییس شورای اسلامی شهر قم گفت: اجرای طرح تقاطع غیر همسطح بلوار شهید کیوانفر با خیابان امام خمینی (ره) قم منتفی نیست، و اخباری که طی شب گذشته و امروز در صدا و سیما استان مطرح شده صحت ندارد و باید اصلاح شود.
کیفیت شبکه آبرسانی شهر قنوات افزایش یافت
رئیس اداره آب و فاضلاب شهر قنوات از افزایش سطح کیفیت شبکه آبرسانی شهر قنوات و برطرف شدن بخشی از مشکلات موجود در شبکه توزیع با نصب یک دستگاه شیر خط 400 میلی‌متری خبر داد.
تمام شهروندان قمی به آب سالم و بهداشتی دسترسی دارند
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت:‌ باوجود سختی و هزینه بالای انتقال آب به قم، تمام شهروندان از نعمت آب سالم و بهداشتی برخوردار هستند.
۳۰۰ هزار پرونده الکترونیک در شعب تامین اجتماعی قم تشکیل‌شده است
مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: پرونده الکترونیک برای همه بیمه‌شدگان این سازمان در استان صادر می‌شود و اکنون ۳۰۰ هزار پرونده الکترونیک در مجموعه شعب تامین اجتماعی قم تشکیل‌شده است.
استاندار: ۸۳ طرح شاخص آماده سرمایه‌گذاری در قم احصا شد
استاندار قم با اشاره به ظرفیت‌های ویژه این استان برای جذب سرمایه‌گذاری گفت: ۸۳ طرح شاخص سرمایه‌گذاری در قم برای ارائه به سرمایه‌گذاران احصا شده است.
مردم قم همکاری خوبی دراجرای طرح سهمیه‌بندی سوخت داشتند
رئیس شورای اطلاع رسانی استان قم گفت: مردم این استان همکاری خوبی دراجرای طرح سهمیه‌بندی سوخت داشتند و درحال حاضر هیچ مشکلی درجایگاه‌های سوخت قم وجود ندارد.
نیاز به احداث 50 مدرسه جدید در منطقه پردیسان
مدیرکل نوسازی مدارس استان قم گفت: حدود 50 مدرسه تاکنون در منطقه پردیسان احداث شده که نیمی از نیاز این منطقه است و براساس جمعیت فعلی منطقه، نیاز به احداث 50 مدرسه دیگر در منطقه پردیسان وجود دارد.
حفر چاه‌های غیرمجاز باعث خشکی قنات‌های قم شد
مدیر آب‌وخاک سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: حفر چاه‌های غیرمجاز در مناطق مختلف استان ازجمله بخش مرکزی موجب خشک شدن شمار زیادی از قنات‌ها شد.
محدوديت‌ها ترافيکی روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی
سرپرست پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قم از اعمال محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی همزمان با روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) در قم خبر داد.
87 طرح عمرانی در بخش کهک قم به بهره برداری رسید
بخشدار بخش کهک قم گفت: همزمان با هفته دولت ۸۷ طرح عمرانی با هزینه ای بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ارزش افزوده شامگاه یکشنبه طی آیینی با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استان در این بخش به بهره برداری رسید.
کلنگ زنی پایانه بار استان قم در هفته دولت
مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای استان قم با بیان اینکه ایجاد پایانه بار در استان جزو خواسته‌های رانندگان است گفت: به دنبال کلنگ زنی این پایانه در هفته دولت هستیم.
اجرای عملیات بازیافت سرد آسفالت در محور راهجرد-سلفچگان
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم گفت: بازیافت سرد آسفالت محور راهجرد سلفچگان برای نخستین بار در استان قم صورت می‌گیرد و برای 8کیلومتر از این محور 9 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
۳۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل محور قم- جعفریه اعتبار نیاز است
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی قم گفت: بهره برداری کامل از محور ۳۵ کیلومتری قم- جعفریه که احداث آن در سال ۹۱ آغاز شد، ۳۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
حضور شهرداری در تکمیل و راه اندازی فرودگاه قم قطعی شد
با تصویب شورای اسلامی شهر قم حضور شهرداری در تکمیل و راه اندازی فرودگاه قم قطعی شد.
دستگیری جاعل اسکناس های 500 هزار ریالی در قم
فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری جاعل اسکناس های 500 هزار ریالی توسط مأموران کلانتری 17 شهید بهشتی قم خبر داد.
آخرین مطالب