پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
معاون فنی و مهندسی سازمان قطار شهری قم گفت: طرح قطار شهری قم در حال حاضر از نظر فیریکی ۶۰ درصد و از نظر ساخت ۸۰ درصد پیشرفت دارد.
۱۱ تُن مواد غذایی فاسد در قم معدوم شد
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طی ۱۰ روز گذشته ۱۱ تُن انواع مواد غذایی در قم شناسایی و معدوم شده است.
شهربازی غدیر قم تا شهریورماه امسال افتتاح می‌شود
شهردار قم گفت: شهربازی بوستان غدیر از جمله پروژه‌هایی بوده که به علت شیوع کرونا، افتتاح آن با تأخیر همراه بوده و اگر اتفاق خاصی در زمینه شیوع دوباره کرونا رخ ندهد می‌توان تا پایان شهریور ماه شاهد بهره‌برداری از آن بود.
بیمارستان امام رضا(ع)در خط مقدم مبارزه با کرونا
مدیر درمان اداره کل تأمین اجتماعی استان قم گفت: سال‌ها است که پیگیری‌ها برای اختصاص یک وسیله نقلیه عمومی یا یک ایستگاه در شبکه خطوط حمل‌ونقل شهری برای عبور و مرور راحت شهروندان به بیمارستان امام رضا(ع) جریان دارد ولی تاکنون اقدامی از سوی دستگاه‌های مربوطه صورت نگرفته است.
اجرای طرح اجتماع‌محور توسعه و پیشرفت در جمکران باهدف کاهش آسیب‌های اجتماعی + تصاویر
طرح اجتماع‌محور توسعه و پیشرفت در شهرک جمکران باهدف کاهش آسیب‌های اجتماعی با همکاری دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قم و موسسه خاتم در حال انجام است.
معاون علوم پزشکی قم: ۳ قلیانسرا در قم پلمب شد
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳ قلیانسرا در سطح شهر قم پلمب و ۶ مرکز صنفی متخلف دیگر نیز غیرفعال شد.
مدیرکل هواشناسی قم:هوای قم گرم‌تر می‌شود
مدیرکل هواشناسی قم گفت: بر اساس تحلیل تصاویر ماهواره‌ای و نقشه‌های هواشناسی،‌ هوای استان در چند روز آینده گرم‌تر خواهد شد.
استاندار: قم در مرحله مهار بیماری کرونا قرار دارد
استاندار قم گفت: اکنون در مرحله بازگشایی اماکن مقدس و تثبیت و مهار بیماری کرونا قرار داریم و امیدواریم با تلاش‌هایی که صورت می‌گیرد وضعیت رو به بهبودی کامل در استان استقرار یابد.
اصرار شهرداری و مخالفت مسئولان مسجد جمکران با احداث آرامستان جدید قم
دومین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه قم عصر شنبه با حضور مسئولان در سالن کرامت استانداری ترتیب یافت و باوجود مخالفت مسئولان مسجد جمکران، احداث آرامستان جدید قم به تصویب اعضا رسید.
امام‌جمعه قم: کشورهای مدعی بهداشت در درمان کرونا عاجر مانده‌اند
امام‌جمعه قم با بیان اینکه کشورهایی که مدعی بهداشت و درمان در دنیا بودند بر اثر ویروس کرونا عاجز مانده‌اند، گفت: خدارا شکر در کشور ما با همت و تلاش پزشکان و پرستاران و کادر بهداشت و درمان شاهد اقدامات عظیم و ارزشمندی بودیم.
سامانه 137 چشم و گوش شهرداری است / مشکلات مردم باید در کمترین زمان برطرف شود
رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین شورای اسلامی شهر قم بابیان این‌که سامانه 137 چشم و گوش شهرداری است، گفت: مشکلات مردم باید در کمترین زمان برطرف شود.
هزار هکتار از مراتع قم به ملخ‌های بومی آلوده ‌شد
رییس سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: کانون‌های اصلی پرورش و پیش روی ملخ در قم شناسایی ‌شده و ۳۰ هزارهکتار از مراتع استان به‌شدت به ملخ‌های بومی آلوده‌ شده‌است.
سامانه 137 پرطمطراق اما بدون کار آیی / مدیران به‌جای بازدید از 137 سری به محله‌های محروم بزنند!
سامانه 137 شهرداری قم در حالی به‌منظور حل مشکلات مردم راه‌اندازی شده است که در عمل نتوانسته خواسته‌های شهروندان را برآورده کند.
استاندار: خدمات بهداشتی قم در بهترین سطح ارائه می‌شود
استاندار قم با اشاره به فراهم بودن امکانات و شرایط لازم برای مبارزه با بیماری کرونا در این استان، گفت: از نظر تامین تجهیزات پزشکی و مایحتاج بیمارستانی مشکلی نداریم، و ارائه خدمات در بهترین سطح صورت می گیرد.
ایستگاه سلامت از سوی نجبا در قم برپا شد/ توزیع 100 بسته غذایی بین نیازمندان
نماینده دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجباء در ایران گفت: ما برای کمک به مردم ایران در مقابله با کرونا آنان را یاری می کنیم که در همین راستا یک موکب سلامت در قم ایجاد کردیم.
آخرین مطالب