شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از حفظ فضای سبز ریفیوژ وسط کمربندی امام علی(ع) خبر داد و گفت: بیش از 4هزار اصل درخت و درختچه در مسیری به طول 11 کیلومتر حفظ‌ شده است.
لزوم تسریع در اجرای پروژه پارکینگ شرقی حرم مطهر/ بوستان ولایت ظرفیت جدیدی برای قم
شهردار قم با اشاره به وضعیت شرق حرم مطهر، گفت: معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمان بهسازی اطراف حرم مطهر باید امور مربوط به اجرای پروژه پارکینگ شرقی را تسریع کنند.
انجام طرح طعمه‌گذاری به منظور مبارزه با رشد حیوانات موذی در قم
معاون خدمات شهری شهرداری قم از طعمه‌گذاری به منظور مدیریت رشد حیوانات و حشرات موذی در کانال‌ها و بوستان‌ها با همکاری اداره کل بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد.
کمبود کپسول‌های اکسیژن برای بیماران کرونایی در قم
یکی از اصلی‌ترین نیازهایی که اغلب بیماران کرونایی دارند کپسول اکسیژن است که در روزهای اخیر تهیه آن و حتی استفاده از آن برای بسیاری از خانواده‌ها سخت شده است.
ساماندهی هوشمند کارگران اولویت شهرداری قم است
معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: برای اشتغال و ساماندهی کارگران به‌صورت الکترونیکی باید راهکاری اندیشید چراکه استقرار کارگران فصلی در مکان‌های موقت درصورتی‌که همراه با یافتن کار روزانه نباشد سبب ایجاد مشکلاتی می‌شود.
افراد درگیر به علائم سرماخوردگی باید قرنطینه شوند
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر دیگر چیزی را به عنوان سرماخوردگی نباید حساب کرد بلکه هرگونه علائمی مانند آب‌ریزش بینی و کوفتگی نشانه کروناست و باید افراد درگیر به آنها قرنطینه شوند.
جمع‌آوری موتورسیکلت‌ها در هسته مرکزی شهر
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم از جمع‌آوری موتورسیکلت‌های خارج از پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر خبر داد و گفت: این طرح با هماهنگی قوه قضاییه، پلیس راهور و نیروی انتظامی اجرایی می‌شود.
از خان‌طومان تا مشهدالرضا؛ شهدایی که به پابوس امام رئوف رفتند+تصاویر
طواف شهدای مدافع حرم تازه تفحص شده با حضور خادمان امام رضا (ع) در حرم مطهر رضوی انجام شد.
اجرای طرح نظرسنجی مردمی در راستای تدوین برنامه پنج ساله دوم شهرداری قم
به منظور تدوین برنامه راهبردي عملياتي پنج ساله دوم شهرداري قم از مردم نظرسنجی می‌شود.
لزوم استفاده از ظرفیت اندیشمندان حوزوی در مسائل مدیریت شهری
رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم گفت: در جهت استفاده از ظرفیت فقهی در حل مسائل مدیریت شهری قم، تعامل با اندیشمندان و نخبگان حوزوی به عنوان امری راهبردی در دستور کارشهرداری قم است.
وانت بارها به سمت روزبازارها هدایت می‌شوند/ اجرای طرح ساماندهی وانت‌بارها در سه رینگ
معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به اجرای طرح ساماندهی وانت‌بارها در سه رینگ از هدایت وانت‌بارهایی که ساکن قم هستند به روزبازارها خبر داد.
خرید دو دستگاه آمبولانس جدید توسط سازمان آرامستان‌های شهرداری قم
مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم گفت: دو دستگاه آمبولانس به مجموعه سازمان افزوده شد.
پیام گرامیداشت شهردار قم به مناسبت روز حافظ
شهردار قم در پیامی روز بزرگداشت حافظ را گرامی داشت.
پلیس اجازه کمرنگ‌کردن فرهنگ حجاب و عفاف را در قم ندهد
عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به دغدغه‌های علما و متدینین در حوزه حجاب و عفاف، گفت: در شهر مقدس قم دستی در حال دامن زدن به بحث حجاب و عفاف است و نیاز است پلیس اقدامی ویژه در این زمینه انجام بدهد.
تله‌سیژ قم حدود یک ماه دیگر افتتاح می‌شود/ راه‌اندازی منوط به اخذ مجوز استاندارد
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از اتمام پروژه تله سیژ بوستان علوی خبر داد و گفت: اخذ مجوز بهره‌برداری از تله‌سیژ نیازمند انجام آزمایشاتی است که در حال انجام است و حدود یک ماه دیگر بعد از اخذ مجوز پروژه تله‌سیژ افتتاح خواهد شد.
آخرین مطالب