شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
درمانگاه خیریه امام صادق(ع) با سابقه ای بیش از بیست سال در ارائه خدمات درمانی به مردم استان بارها عنوان درمانگاه نمونه استانی را دریافت کرده است و با پیشرفته ترین دستگاه ها در امر درمان ارائه خدمت می کند.
پرورش خلاقیت در کودکان مستلزم توجه به تمام ابعاد وجودی آن‌ها است
کارشناس و مشاور خانواده گفت: پرورش خلاقیت در کودکان مستلزم توجه به تمام ابعاد وجودی آن‌ها است.
برگزاری جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا
به همت سازمان بسیج فرهنگیان جشنواره ای با عنوان ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا با هدف به کارگیری حداکثری از ظرفیت معلمان و فرهنگیان عزیز و به خصوص فرهنگیان بسیجی سراسر کشور برگزار می شود.
کاهش ۵۰ درصدی مصرف برق در کارخانجات زیر نظر سازمان توسعه عمران شهرداری قم
سرپرست سازمان توسعه و عمران شهرداری قم از کاهش 50 درصدی مصرف برق در کارخانجات زیر نظر سازمان توسعه عمران شهرداری قم خبر داد و گفت: با تعطیلی بخشی از خط تولید معدن شهید مولوی و کارخانه آسفالت کاهش 50 درصدی مصرف برق را ثبت کرده‌ایم.
تلاش شهرداری برای ترویج فرهنگ امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر در قم
شهردار قم از تلاش‌های سازمانی و فراسازمانی شهرداری برای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در شهر خبرداد.
افزایش هشت درصدی دانش آموزان قم در سال تحصیلی جدید
معاون آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش قم پیش‌بینی کرد: در سال تحصیلی جدید تعداد دانش آموزان با افزایش هشت درصدی نسبت به سال تحصیلی گذشته به حدود ۲۷۰ هزار نفر در مقاطع مختلف برسد.
مترو قم ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی و ۸۰ درصد پیشرفت تجهیزاتی دارد/تأمین بسیاری از نیازهای مترو از داخل کشور
معاون فنی و مهندسی سازمان قطار شهری قم گفت: قطاری شهری قم 60 درصد پیشرفت فیزیکی و 80 درصد پیشرفت از نظر ساخت دارد.
امسال سال طلایی برای بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی ورزشی و تفریحی است
رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: سال 99، سال طلایی برای بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی، ورزشی و تفریحی است، دراین‌باره یکی از پروژه‌های مهم تقاطع سه سطحه میدان حضرت ولیعصر(عج) که بخش عمده آن در چند روز آینده، آماده بهره‌برداری است.
برگزاری مراسم حج توسط شهروندان عربستانی و انعکاس رسانه ای آن حتی توسط شبکه های غربی
برگزاری مراسم حج توسط شهروندان عربستانی انعکاس گسترده ای در رسانه های شبکه های غربی داشته است.
ادامه روند کنونی باعث قرمز شدن وضعیت قم می شود/ فوت 387نفر بر اثر ابتلا به کرونا در قم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اینکه تاکنون 387 نفر بر اثر کرونا و تست مثبت از جمع ما رفته اند، گفت: در حال حاضر 240 بستری و 50 بیمار بدحال داریم.
طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان در مسیر اجرایی شدن / واریز اولین حقوق یکسان سازی در مردادماه
مدیرکل تامین اجتماعی استان قم با بیان اینکه در حال حاضر تعداد کارگاه‌های استان افزایش یافته و از مرز 14 هزار و 600 مورد عبور کرده است گفت: رشد بیمه کارگاه‌ها در قم اخیراً کاهش میزان پرداخت بیمه بیکاری در استان را به دنبال داشته است که این نشان از کاهش بیکاری در استان دارد.
فقر و مسائل اقتصادی یکی از عوامل اصلی گرایش افراد به مصرف مواد مخدر است
استاد دانشگاه تهران گفت: فقر و مسائل اقتصادی یکی از عوامل اصلی گرایش افراد به مصرف مواد مخدر است که می‌توان باکارآفرینی و ایجاد اشتغال در کاهش فقر و در ادامه اعتیاد قدم‌های خوبی را برداشت.
دانش‌آموزان قمی نگران نمرات امتحانات پایان سال تحصیلی نباشند
مدیرکل آموزش ‌و پرورش استان قم گفت: از خانواده‌ها و دانش آموزان می‌خواهیم که نگران نمرات پایان سال تحصیلی نبوده و استرس نداشته باشند چراکه فقط نمره خردادماه تحت عنوان امتحان فضای مجازی لحاظ نشده و فرایند آموزش مهم است.
آتش سوزی کارخانه تولید لوازم جشن تولد در قم مهار شد
مسئول روابط عمومی و سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمانی شهرداری قم با اشاره به مهار و اطفا کامل حادثه آتش سوزی در یک کارخانه تولید لوازم جشن تولد در قم،‌ گفت: با تلاش نیروهای آتش‌نشانی از ریزش سقف این واحد تولیدی جلوگیری شد و این حادثه هیچ گونه خسارت جانی در پی نداشت.
مجلس باید اولین گام خود را در حمایت از خانواده‌ها بردارد
استاد حوزه و دانشگاه بابیان این‌که نهاد خانواده باید محور اصلی در تدوین برنامه‌های فرهنگی در کشور باشد، گفت: مجلس باید اولین قدم را در زمینهٔ حمایت از خانواده‌ها بردارد.
آخرین مطالب