يكشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۹
دکتر سقائیان‌نژاد در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطر حضرت آیت الله حاج شیخ محمدتقي مصباح یزدی (ره)، عروج ملکوتی آن خدمتگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.
مدیران و کارکنان شهرداری قم سالم‌ترین نیروهای شهرداری در کشور هستند
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی اخبار از فسادهای اقتصادی در شهرداری‌ها گفت: مدیران و کارکنان شهرداری قم سالم‌ترین نیروهای شهرداری در کشور هستند.
طعم تلخ عقب‌نشینی در کام شورای اسلامی شهر قم
زمانی که رئیس شورای اسلامی شهر قم رسماً اعلام می‌کند که هیچ پروژه‌های شهری بر زمین‌مانده وجود ندارد همان زمان باید به حاشیه رفتن شورای اسلامی شهر قم را متصور بود.
مراسم تشییع پیکر مادر شهیدان کارکوب زاده در قم برگزار شد
مراسم تشییع پیکر مطهر بانو "زهرا کارکو" مادر شهیدان «عبدالجلیل، خلیل و منصور کارکوب زاده» و جانباز گرانقدر «محمدرضا کارکوب زاده» در قم برگزار شد .
پیام تسلیت شهردار قم به مناسبت درگذشت مادر گرانقدر شهیدان والامقام کارکوب زاده
شهردار قم در پیامی درگذشت مادر گرانقدر شهیدان کارکوب زاده را تسليت گفت.
نرخ جدید صدور گواهی فنی در مراکز معاینه فنی اعلام شد
بر اساس مصوب هیئت وزیران نرخ جدید خدمات و صدور گواهی فنی به مراکز معاینه فنی خودرو اعلام شد.
پردیس فارابی دانشگاه تهران گام‌های بلندی در راستای بین‌المللی شدن برداشته است
رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران گفت: در راستای اهداف در نظر گرفته شده پردیس فارابی دانشگاه تهران گام‌های بلندی در راستای بین‌المللی شدن برداشته است.
تکمیل تاسیسات جمع‌آوری آبهای سطحی در قم
معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به برنامه شهرداری برای تکمیل رینگ شرقی حدفاصل نوقطار تا بلوار زائر به منظور جلوگیری از آبگرفتگی، گفت: تاسیسات جمع آوری آب‌های سطحی در مرز منطقه دو و 6 نیز تکمیل می‌شود.
ساختمان‌های پزشکان مأمنی امن برای ویروس کرونا در شهر قم
مدیران استان در حالی به دنبال راهکاری مقابله با شیوع بیماری کرونا هستند که ساختمان‌های پزشکان تبدیل به مأمنی امن برای ویروس کرونا در شهر قم شده‌اند.
وزارت آموزش‌وپرورش متولی اصلی انتقال مفاهیم دینی به دانش‌آموزان است/ ضرورت توجه به موضوع نماز در کلاس های درس
با بیان این‌که وزارت آموزش‌وپرورش متولی اصلی انتقال مفاهیم دینی به دانش‌آموزان است، گفت: در برنامه‌های درسی که به‌صورت مجازی برگزار می‌شود باید به موضوع نماز توجه ویژه‌ای شود.
استفاده ۷۰ درصد از شهروندان از سامانه قم یار / پیشرفت ۹۷ درصدی تملک خیابان برقعی در قم
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم گفت: بیش از 70 درصد شهروندان از سامانه قم یار استفاده کرده و 30 درصد از 70 درصد به‌صورت شخصی و از طریق موبایل درخواست خود را در سامانه ثبت کرده‌اند.
۹۲ درصد برنامه راهبردی «قم ۱۴۰۰» اجرایی شد / حقوق مردم در بافت تاریخی از دست می‌رود / وجود پنج نقطه بحرانی سیل با منشا فراشهری / حذف ترافیک از رودخانه زمان‌بر است
شهردار قم در نشست خبری به مناسبت روز قم: طبق بررسی‌ها 92 درصد برنامه راهبردی «قم 1400» اجرایی شده و در حال تدوین 1404 هستیم که در این برنامه رویکرد شهرداری بیشتر نرم‌افزاری و محیط زیستی است
توان مدیریتی بهشت معصومه(س) برای دفن اموات کرونایی کافی است
رئیس سازمان آرامستان‌های شهرداری قم گفت: توان مدیریتی بهشت معصومه(س) برای دفن اموات کرونایی کافی بوده و از حضور نیروهای جهادی استقبال می‌کنیم.
نگاهی به اقدامات شهرداری قم در فضاسازی ویژه شهر در ایام ماه ربیع‌الاول/ رنگ نشاط و شادی بر چهره‌ی شهر
با تلاش خادمان شهر در مجموعه شهرداری قم، فضای بصری و تبلیغات محیطی شهر قم در ماه شادی اهل‌بیت(علیهم السلام) رنگ و بوی شادی و نشاط به خود گرفت.
سکونت ۱۴۳ خانواده در اسماعیل آباد/ وعده حل مشکل اسماعیل آباد ابزار تبلیغاتی شده است
مدیر منطقه پنج شهرداری قم با اشاره به اینکه پیگیری مشکلات اسماعیل آباد تنها در زمان انتخابات مطرح می‌شود گفت: اصلاح وضعیت اسماعیل آباد وظیفه تمام دستگاه‌هایی است که این وضع با ضعف نظارت آنها شکل گرفته است.
آخرین مطالب