دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که در دهه‌های گذشته سفارت خانه‌های کشورمان در زمینه‌های مختلف خصوصاً اقتصادی ضعیف عمل کرده‌اند، گفت: دولت سیزدهم در تعیین سفرا به دنبال شایسته‌سالاری باشد.
انتصابات سیاسی استاندار اصلاح طلب قم در واپسین روزهای کار دولت
در حالی که روزهای پایانی دولت تدبیر و امید را می‌گذرانیم ، شنیده ها از این حکایت دارد که در اتفاقی کم سابقه استاندار قم مشغول جابجایی و انتصاب مدیران جدید در این استانداری است.
شورای نگهبان نماد مردم‌سالاری و دفاع از حقوق عمومی و حاکمیت قانون است
استاد دانشگاه تهران با بیان این که وظایف شورای نگهبان بسیار مهم و تعیین کننده است، گفت: شورای نگهبان نماد مردم‌سالاری و دفاع از حقوق عمومی و حاکمیت قانون است و تاختن بر او به معنی تاختن بر ارزش‌های مردم‌سالاری است.
تشکر رهبر انقلاب از پیام جمع زیادی از فلسطینیان ساکن در اردوگاه‌های سوریه
در پی پیام جمع زیادی از فلسطینیان ساکن در اردوگاه‌های سوریه به مناسبت پیروزی مقاومت فلسطین در جنگ 12 روزه علیه رژیم اشغالگر قدس و قدردانی آنان از رهبر انقلاب و ملت ایران، رهبر انقلاب از پیام این فلسطینیان تشکر کردند.
ادارات دولتی قم روزهای پنجشنبه تعطیل است
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم گفت: ادارات و سازمان‌های دولتی استان قم در روزهای پنجشنبه هر هفته تا پایان مرداد ماه تعطیل خواهد بود.
شهید بهشتی قلب و روح جمهوری اسلامی است
استاد دانشگاه تهران گفت: شهید بهشتی قلب و روح جمهوری اسلامی است چراکه جان خودش را فدای انقلاب اسلامی کرد و امروز فرصت درخشانی که بار دیگر اندیشه‌های این شهید را مرور کنیم و از رهنودهایش در عصر حاضر بهره ببریم.
خلل های عمدی و غیرعمدی باعث کاهش مشارکت در انتخابات شد
حوزه/خطیب قم گفت: اگر خلل‌های عمدی و غیرعمدی اعم از کمبودهای تعرفه آرای و مشکلات دستگاه های الکترونیک شورا شهر و...نبود آرا شما مردم به درصد بیشتری می‌رسید.
منتظر واکسن ایرانی ماندم برای پاسداشت افتخار ملی
رهبر معظم انقلاب، صبح امروز دُز اول واکسن «کوو ایران برکت» را دریافت کرده و تاکید کردند:‌ باید این افتخار ملی (تولید واکسن ایرانی) را پاس بداریم.
دولت سیزدهم به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست / رانت و فساد جایی در دولت انقلابی آیت‌الله رئیسی نخواهد داشت
استاد دانشگاه تهران با بیان این‌که دولت سیزدهم به هیچ حزب، گروه و دسته وابسته نیست، گفت: رانت و فساد جایی در دولت انقلابی آیت‌الله رئیسی نخواهد داشت.
انتخاب آیت‌الله رئیسی پیام اقتدار، بالندگی و پویایی ایران و انقلابی‌گری است
مرکز اسوه با صدور بیانیه انتخابات ۱۴۰۰ را تجدید میثاق دوباره با آرمان شهدا برشمرد و اعلام داشت: انتخاب آیت‌الله رئیسی پیام اقتدار، بالندگی و پویایی ایران و انقلابی‌گری است.
آیت‌الله رئیسی اهل عمل است / امیدهای زیادی با پیروزی وی در جامعه ایجاد شده است
استاد دانشگاه تهران گفت: امیدهای زیادی با پیروزی آیت‌الله رئیسی در دل مردم ایجاد شده و عملکردش نشان داده است که وی اهل عمل است.
رأی مردم سرنوشت آینده کشور را رقم می‌زند/ ملت ایران از انتخابات امروز خیر خواهند دید
رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از شرکت در انتخابات صبح امروز تاکید کردند: روز انتخابات، روز ملت ایران است؛ ‌امروز میدان‌دار و صحنه‌گردان اصلی مردم هستند. مردم هستند که با حضور در پای صندوق‌های رأی و با دادن رأی، تکلیف کلی و اساسی کشور را برای سال‌های آینده معین می‌کنند.
تجمعات انجمن نسل سومی‌ها در راستای مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح است
عضو شورای مرکزی انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمان (انسجام) با بیان این‌که تشویق مردم به حضور در حماسه انتخابات یک وظیفه‌ای شرعی و ملی است، گفت: تجمعات این انجمن در راستای مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح است.
حوزه و حوزویان به دنبال تحقق مبانی انقلاب در جامعه هستند
رئیس کمیته علما، روحانیت و طلاب استان قم ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی گفت: حوزه و حوزویان به دنبال تحقق مبانی انقلاب در جامعه هستند و اگر امروز از آیت الله رئیسی حمایت کردند به این دلیل است که دریافتند این مبانی در آیت الله رئیسی نزدیک‌تر است.
دولت انقلابی، استبدادستیز و مردم‌محور می‌تواند بسیاری از مشکلات کشور را حل کند
استاد دانشگاه تهران با اشاره به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: دولت انقلابی، استبدادستیز و مردم‌محور می‌تواند در مدت کوتاهی بسیاری از مشکلات کشور را حل کرده و موانع تولید را برطرف کند.
آخرین مطالب