چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
حضور میدانی رئیس جمهور در کنار مردم و سرکشی به واحدهای تولیدی تعطیل شده و کارگران بیکار شده در زمان دولت روحانی، عصبانیت چهره ها و رسانه های حامی روحانی را به دنبال داشته است.
کلید حل مشکلات کشور بازگشت به ارزش‌های دفاع مقدس است
استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه کلید حل مشکلات کشور بازگشت به ارزش‌های دفاع مقدس است، گفت: از خودگذشتگی و خدمتگزاری خالصانه در کنار شایسته‌سالاری رمز موفقیت در مقطع کنونی است.
عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای موجب افزایش تبادلات تجاری با کشورهای عضو خواهد شد / پیوستن به پیمان شانگهای در راستای شعار نه شرقی نه غربی است
استاد دانشگاه تهران گفت: حضور کشورمان در سازمان همکاری شانگهای قطعاً می‌تواند در افزایش تبادلات تجاری کشورمان با کشورهای عضو دیگر تأثیر بگذارد.
پیوستن ایران به سازمان "شانگهای" در مخیله اصلاح طلب ها هم نمی گنجید /وقتی دولت روحانی برای تحریم ایران با غرب همکاری می کرد
تا همین صبح دیروز هم اقدام بزرگ پیوستن ایران به سازمان همکاری‌های شانگهای در مخیله اصلاح‌طلب‌ها و حامیان دولت قبل نمی‌گنجید.
شاهین محمدصادقی اصلی‌ترین گزینه معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری
شاهین محمدصادقی اصلی‌ترین گزینه معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری است که احتمالاً این هفته به این سمت منصوب خواهد شد.
ترمیم سرمایه اجتماعی و بازگرداندن اعتماد باید در اولویت برنامه‌های رئیس‌جمهور باشد/ شکل‌گیری تعامل بین دولت و مردم ضروری است
استاد دانشگاه تهران با بیان این که ترمیم سرمایه اجتماعی و بازگرداندن اعتماد عمومی به جامعه باید در اولویت برنامه‌های آیت‌الله رئیسی باشد، گفت: شکل‌گیری تعامل بین دولت و مردم یک نیاز ضروری است
ضرورت ایجاد تغییر در ادبیات گفتمانی رسانه های انقلابی
استاد دانشگاه تهران با بیان این که منطق قدرتمند انقلاب اسلامی باید با زبان روز به جوانان انتقال داده شود، گفت: ضرورت دارد که ادبیات گفتمانی رسانه های انقلابی در راستای کارآیی و نفوذ بیشتر تغییر کند.
دیپلماسی اقتصادی سفرای کشورمان در گذشته ضعیف بوده است/ در انتخاب سفرا باید شایسته‌سالاری حاکم باشد
کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که در انتخاب سفرا باید شایسته‌سالاری حاکم باشد، گفت: دیپلماسی اقتصادی سفرای کشورمان در سال‌های گذشته ضعیف بوده است.
صالحی ترک فعل‌های سازمان انرژی اتمی درباره قانون لغو تحریم‌ها را پذیرفته است/ نظر کمیسیون را اعلام کردم نه خودم
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبی که بنده به عنوان سخنگوی کمیسیون درباره ترک فعل سازمان انرژی اتمی در اجرای قانون اقدام راهبردی لغو تحریم ها مطرح کردم، نظر کمیسیون بود، بنده در هیچ یک از مسائل مربوط به کمیسیون امکان اظهارنظر شخصی ندارم.
سفارت خانه‌های کشورمان در زمینه‌های مختلف خصوصاً اقتصادی ضعیف عمل کرده‌اند/ ضرورت شایسته‌سالاری در تعیین سفرا
کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که در دهه‌های گذشته سفارت خانه‌های کشورمان در زمینه‌های مختلف خصوصاً اقتصادی ضعیف عمل کرده‌اند، گفت: دولت سیزدهم در تعیین سفرا به دنبال شایسته‌سالاری باشد.
انتصابات سیاسی استاندار اصلاح طلب قم در واپسین روزهای کار دولت
در حالی که روزهای پایانی دولت تدبیر و امید را می‌گذرانیم ، شنیده ها از این حکایت دارد که در اتفاقی کم سابقه استاندار قم مشغول جابجایی و انتصاب مدیران جدید در این استانداری است.
شورای نگهبان نماد مردم‌سالاری و دفاع از حقوق عمومی و حاکمیت قانون است
استاد دانشگاه تهران با بیان این که وظایف شورای نگهبان بسیار مهم و تعیین کننده است، گفت: شورای نگهبان نماد مردم‌سالاری و دفاع از حقوق عمومی و حاکمیت قانون است و تاختن بر او به معنی تاختن بر ارزش‌های مردم‌سالاری است.
تشکر رهبر انقلاب از پیام جمع زیادی از فلسطینیان ساکن در اردوگاه‌های سوریه
در پی پیام جمع زیادی از فلسطینیان ساکن در اردوگاه‌های سوریه به مناسبت پیروزی مقاومت فلسطین در جنگ 12 روزه علیه رژیم اشغالگر قدس و قدردانی آنان از رهبر انقلاب و ملت ایران، رهبر انقلاب از پیام این فلسطینیان تشکر کردند.
ادارات دولتی قم روزهای پنجشنبه تعطیل است
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم گفت: ادارات و سازمان‌های دولتی استان قم در روزهای پنجشنبه هر هفته تا پایان مرداد ماه تعطیل خواهد بود.
شهید بهشتی قلب و روح جمهوری اسلامی است
استاد دانشگاه تهران گفت: شهید بهشتی قلب و روح جمهوری اسلامی است چراکه جان خودش را فدای انقلاب اسلامی کرد و امروز فرصت درخشانی که بار دیگر اندیشه‌های این شهید را مرور کنیم و از رهنودهایش در عصر حاضر بهره ببریم.
آخرین مطالب