پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰
رئیس جمهور روحانی صبح امروز گفت: برخی می‌گویند دست ظالم باید قطع شود ولی در اردیبهشت و خرداد کراهت دارد، بگذارید به تیر ماه و این‌ها برسیم بعد!
اعتراف روحانی به انتخاباتی بودن مذاکرات وین
رئیس جمهور صبح امروز در سخنانی با انتقاد به کسانی که می گویند باید بازگشت به توافق با صحت سنجی کامل و بدور از عجله مشابه در برجام که باعث ناکام ماندن آن شد انجام شود گفت: چرا از وین می ترسید؟
توسعه پایدار کشور نیازمند دانش و صنعت هسته‌ای است / صنعت هسته‌ای موتور رشد علمی در کشور است
استاد دانشگاه تهران با بیان این‌که توسعه پایدار کشور نیازمند دانش و صنعت هسته‌ای است، گفت: صنعت هسته‌ای موتور رشد علمی در کشور است.
با وزارت بهداشت توافق کردیم مجدداً بر قطع زنجیره کرونا متمرکز شویم / بسیج موج چهارم را مهار می‌کند
رئیس سازمان بسیج گفت: در شرایط فعلی، با وزارت بهداشت توافق کردیم تا با همکاری مردم مجدداً بر قطع زنجیره کرونا متمرکز شویم و طرح غربالگری شهید سلیمانی را اجرا کنیم.
تولید کنندگان سربازان خط مقدم در جهاد اقتصادی هستند/ تحقق شعار سال نیازمند اهتمام همگانی است
معاون هماهنگ کننده سپاه قم با اشاره به نقش تولید کنندگان به عنوان مدافعان خط مقدم جهاد اقتصادی گفت:تحقق شعار سال نیازمند پیگیری و اهتمام همگانی است.
قسم جلاله ظریف به چالش یک منتقد: والله کاندیدا نیستم/ آیا آذری جهرمی مجری جلسه بود؟
شب گذشته در گفتگوی مجازی ظریف با جمعی از اهالی سیاست و رسانه با موضوع تفاهم نامه ایران و چین تقریبا به همه شبهات پیرامون این تفاهم نامه پاسخ داده شد اما چند حاشیه و سوال بی جواب باقی ماند.
ممنوعیت دورهمی‌ها و تجمع روز طبیعت در قم لغو شد
رئیس شورای اطلاع‌رسانی ستاد استانی مقابله با کرونا از لغو ممنوعیت دورهمی‌ا و تجمعات در بوستان‌ها و فضاهای سبز داخل شهر و حاشیه جاده ها خبر داد.
اعلام شماره‌حساب برای کمک به ساخت ۵۰ واحد مسکونی در سی سخت
ستاد مردمی کمک به زلزله‌زدگان سی سخت با اعلام شماره‌حساب خواستار مشارکت مردم و خیرین در ساخت ۵۰ واحد مسکونی در سی سخت شد.
پیام مهم شهیدان به ادامه‌دهندگان راه‌شان، در امان بودن از ترس و اندوه است
متن بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره چهار هزار شهید استان یزد، صبح امروز در محل برگزاری این همایش منتشر شد.
حمایت و پشتیبانی از واحدهای اقتصادی کوچک باید افزایش یابد / تحقق شعار سال با همراهی مردم و دولت میسر می‌شود
استاد دانشگاه تهران با بیان این‌که حمایت و پشتیبانی از واحدهای اقتصادی کوچک باید افزایش یابد، گفت: تحقق شعار سال با همراهی مردم و دولت میسر می‌شود.
سپاه پاسداران روحیه و معنویت سال‌های اول انقلاب را حفظ کرده است/ بافت مردمی سپاه عامل اصلی موفقیت های این نهاد انقلابی است
شاهین صادقی نسب با بیان این‌که عامل موفقیت‌های چشمگیر سپاه بافت تمام مردمی آن است، گفت: سپاه پاسداران روحیه و معنویت سال‌های اول انقلاب را حفظ کرده است.
آحاد مردم به‌خصوص جوانان در برابر بیانیه گام دوم انقلاب مسئولیت دارند
معاون هماهنگ‌کننده سپاه قم گفت: آحاد مردم به‌خصوص جوانان در برابر بیانیه گام دوم انقلاب مسئولیت دارند.
بسیجیان در فضای مجازی حضور پررنگی داشته باشند
فرمانده ناحیه شهرستان قم با بیان این‌که امروز فضای مجازی به فضای واقعی تبدیل شده است، گفت: بسیجیان در فضای مجازی باید حضور پررنگی داشته باشند.
دولت حل مشکلات را به مناسبات خارجی گره‌زده است/ حل مشکل گرانی نیازمند مدیریت و درایت است
استاد دانشگاه تهران با بیان این حل مشکل گرانی نیازمند مدیریت و درایت است. گفت: دولت حل مشکلات کشور را در بیرون از کشور می‌بیند به همین علت است که هیچ راهکار عملیاتی برای حل مشکلات ندارد.
سخنان گهربار رهبر معظم انقلاب عیدی خوبی به مردم جمهوری آذربایجان بود
سفیر جمهوری آذربایجان درایران گفت: سخنان گهربار رهبر معظم انقلاب در ۱۷ ربیع عیدی خوبی به مردم جمهوری آذربایجان بود که این موضوع به‌صورت گسترده در این کشور بازتاب داشت.
آخرین مطالب