شنبه ۴ تير ۱۴۰۱
کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که نیازمند شایسته سالاری در حوزه دیپلماسی، اقتصاد و نظام اداری هستیم، گفت: شایسته سالاری عامل اصلی اقتدار نظامی و امنیتی کشورمان است.
توزیع بسته های معیشتی سبب پیوستگی و نزدیکی بیشتر در دل مردم جامعه است
توزیع بسته های کمک معیشتی و کمک‌های مومنانه، مصداقی از مصادیق روایت گهربار حضرت رضا علیه السلام است، کمک به فقرا و محرومان جامعه تالی تلو نماز، حج، زکات و دیگر فرائض می باشد.
تاریخ شهرداری قم در گذر زمان/ نمایشگاه “از بلدیه تا شهرداری” برپا شد
آیین افتتاح نمایشگاه از بلدیه تا شهرداری همزمان با دهه کرامت در موزه آستان مقدس حضرت معصومه(س) برپا شد.
استقلال کشور در ۴۳ سال گذشته حفظ شده است / شایسته‌سالاری راه‌حل غلبه بر بحران‌های کشور است
کارشناس مسائل سیاسی با بیان این استقلال کشور در طی ۴۳ سال گذشته حفظ شده است، گفت: شایسته‌سالاری راه‌حل غلبه بر بحران‌های کشور است.
رهبر انقلاب: از وعده‌های شش ماهه دشمن برای سقوط انقلاب، بیش از 43 سال گذشته/ نه به کسی ظلم می‌کنیم و نه از کسی ظلم می‌پذیریم
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: هم دانش و اقتصاد کشور را تقویت می‌کنیم و هم دفاع کشور و امنیت آن را تقویت می‌کنیم. هم انسجام و وحدت ملی باید رعایت شود و هم تنوع آراء و گرایش‌های گوناگون.
شکوفایی و پیشرفت اقتصادی هر کشوری وابسته به نوع مدیریت و استفاده شایسته از منابع انسانی متخصص است
کارشناس مسائل سیاسی گفت: شکوفایی، توسعه و پیشرفت اقتصادی هر کشوری وابسته به نحوه مدیریت و استفاده شایسته و بجا از منابع انسانی متخصص و صاحب ایده ی هر کشوری دارد
سفرا باید زمینه‌ساز توسعه روابط اقتصادی و سیاسی با کشورهای مختلف دنیا باشند / نیازمند شایسته‌سالاری در انتخاب سفرا هستیم
استاد دانشگاه تهران گفت: سفرا باید گسترش روابط اقتصادی و سیاسی را رقم بزنند اگر سفرای ما زبده و شایسته بودند بسیاری از گرفتاری‌هایی که تحریم‌ها بر سر کشورمان آورده است را برطرف می‌کردند.
علی نیکزاد بنایی برای کاندیداتوری ریاست مجلس ندارد
به گفته مشاور نایب رئیس مجلس در راستای حفظ اتحاد انسجام بین نمایندگان و اجرای فرامین و منویات مقام معظم رهبری امام خامنه ای، دکتر علی نیکزاد تصمیمی برای حضور در کاندیداتوری ریاست مجلس شورای اسلامی ندارد تا همدلی نمایندگان بیش ازپیش تقویت و حفظ شود و عمارهای حضرت آقا ازدور خارج نشوند.
رزمایش اقتدار جهادگران فاطمی بسیج سازندگی استان قم
همزمان با آغاز هفته بسیج سازندگی، رزمایش اقتدار جهادگران فاطمی بسیج سازندگی استان قم باحضور 1500 نفر از اقشار مختلف جهادگران بسیجی قم در میدان صبحگاه مشترک سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) برگزار شد. (عکاس: محمدرضا جباری)
فلسطین سرزمینی مقدس برای همه ادیان الهی است / راهبرد رژیم صهیونیستی ایجاد تفرقه بین نیروهای فلسطینی است
استاد دانشگاه تهران با بیان این که نام‌گذاری روز قدس توجه جهانیان به فلسطین را جلب کرد، گفت: فلسطین سرزمینی مقدس برای همه ادیان الهی است.
۷۵ مرکز در محلات قم به منظور مشاوره به خانواده‌ها تشکیل شده است
فرمانده سپاه استان قم گفت: ۷۵ مرکز با نام خانه سبز با کمک طلاب سازمان تبلیغات در محلات قم به منظور مشاوره به خانواده‌ها در حوزه‌های تربیتی، اخلاقی، ازدواج و اختلافات زناشوئی تشکیل شده است
راه‌اندازی کلینیک‌های مشاوره رایگان حقوق قراردادها در جهت کمک به شرکت‌های دانش‌بنیان و تولیدی
رئیس کانون سردفتران و دفتر یاران استان قم گفت: کانون سردفتران و دفتر یاران استان قم به‌زودی کلینیک‌های مشاوره رایگان حقوق قراردادها و ثبت جهت کمک به شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان صنعتی و تولیدی استان قم را راه‌اندازی خواهد کرد.
صنعت هسته‌ای موتور محرک سایر علوم است / انرژی هسته‌ای به‌عنوان یک انرژی پایه‌ در توسعه پایدار به‌حساب می‌آید
استاد دانشگاه تهران گفت: صنعت هسته‌ای به دلیل پیچیدگی‌های فراوان علمی که دارد می‌تواند به‌عنوان یک موتور محرک سایر علوم قرار بگیرد.
جریان های تکفیری وهابی دشمنان واقعی اسلام هستند/خواستار برخوردی قاطعانه با عوامل تروریستی هستیم/تعرض به حریم رضوی از هر نظر محکوم است
حادثه خونین و دردناک در حرم امام رضا(ع) علاوه بر جریحه‌دار کردن احساسات عمومی با واکنش تند علمای اهل سنت روبه‌رو شد که ضمن محکوم کردن این اقدام مذبوحانه، خواستار برخورد قاطعانه مسئولان با عاملان اصلی جریان نفاق و فتنه شدند.
جمهوری اسلامی تبلور مردم‌سالاری و اسلام مداری ملت ایران است/ تبیین مبانی و دستاوردها نیازمند حرف و کار جدید است
استاد دانشگاه تهران گفت: سابقه ما در مردم‌سالاری و اسلام مداری یک موضوع قدیمی و کهنه‌ای است که تبلور شیرین و نوین آن در نظام جمهوری اسلامی رخ‌داده است.
آخرین مطالب