يكشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: سیاست فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی ارزش ندارد و همه مسؤولان جمهوری اسلامی یک‌صدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد.
دستگاه‌های اجرایی قم برای جذب اعتبارات ملی تلاش کنند
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ همه دستگاه‌های اجرایی استان برای جذب اعتبارات ملی به‌منظور تأمین هزینه اجرای طرح‌های خود، تلاش لازم را داشته باشند.
قم گنجینه‌ای ارزشمند از آیین‌های کهن سوگواری
قم گنجینه‌ای ارزشمند از تاریخ عزاداری حسینی در سینه دارد که بیان حقایق آن در صفحات منابع اصیل و سخن صاحب‌نظران،‌ به‌وضوح نقش این شهر مقدس در گسترش سنت‌های عزاداری را نشان می‌دهد.
مضجع مطهر حضرت امام رضا(ع) با حضور رهبر انقلاب غبارروبی شد
مراسم غبارروبی ضریح مطهر حرم حضرت علی بن موسی‌الرضا با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، جمعی از علما و اقشار مختلف مردم در مشهد مقدس برگزار شد.
شرکت رئیس جمهور در برخی مجالس ناراحت‌کننده است
آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: شرکت رئیس‌جمهور در بعضی از مجالس سبب ناراحتی می‌شود‌، به ایشان سفارش کنید نسبت به حضور در این گونه مراسمات احتیاط داشته باشند چرا که عکس و فیلم آن در فضای مجازی پخش و منتشر می‌شود.
روحانیان برای جلوگیری از تضعیف انقلاب مجاهدت کنند
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: امروز طلاب و روحانیان و همه دلسوزان و متعهدان انقلاب اسلامی باید برای جلوگیری از تضعیف اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی تلاش و مجاهدت کنند.
آغاز طرح ملی مسکن در قم با 200 واحد
مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان قم از پایان پروژه مسکن مهر قم در آبان ماه خبر داد و گفت: طرح ملی مسکن در قم با اختصاص زمینی به مساحت یک هکتار با ظرفیت 200 واحد در پردیسان آغاز خواهد شد.
واحد تولیدی انواع فیبر نوری در قم افتتاح شد
واحد صنعتی تولید انواع فیبر نوری، روز چهارشنبه طی آیینی با حضور علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی و بهرام سرمست، استاندار قم در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان این استان به بهره‌برداری رسید.
موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان به‌مناسبت عید غدیر
به‌مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر خم، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات یک‌هزار و هفتاد نفر از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.
حقوق همه کارکنان و بازنشستگان کشوری امروز پرداخت می‌شود
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: با پیگیری که از خزانه داشتم حقوق همه کارکنان و بازنشستگان از جمله فرهنگیان عزیز و نیروهای مسلح امروز ۲۸مرداد پرداخت می‌شود.
مسئله رشد جمعیت نگران کننده است/ دولت هند به حقوق مسلمانان کشمیر احترام بگذارد
امام جمعه قم گفت: متاسفانه امروزه شاهد رشد یک و شش دهم تا یک و هشت دهم در مسئله رشد جمعیت هستیم که به شدت نگران کننده است.
انتقاد صریح امام جمعه سلفچگان از حقوق بالای شهردار قم
امام‌جمعه سلفچگان گفت : این زیبنده نیست که یک شهردار در قم حقوق و مزایایش بیست برابر یک کارگر باشد یا یک عضو شورای شهر چند یا چندین برابر یک کارگر حقوق داشته باشد.پس روحیه جهادی و انقلابی کجا رفته؟
شعار «خدمت‌رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت» را همگانی کنید
رهبر معظم انقلاب در پیامی خطاب به جوانان جهادگر تاکید کردند: شعار «خدمت‌رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت» را همگانی کنید.
قم ظرفیت میزبانی از رقابت‌های بین‌المللی کشتی را دارد
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: قم ظرفیت میزبانی از رویدادهای مسابقات بین‌المللی کشتی به‌ویژه کشتی فرنگی را دارد که این اتفاق به‌طورقطع موجب ارتقای جایگاه این رشته ورزشی در استان می‌شود.
رهبر انقلاب: افزایش فرزند باید به صورت فرهنگ درآید
رهبر معظم انقلاب فرمودند: مسئولین میانی درست عمل نمی‌کنند؛ به هر حال افزایش فرزند باید به صورت یک فرهنگ دربیاید.
آخرین مطالب