جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸
رئیس دفتر شورای نگهبان استان قم بابیان این‌که ملاک تأیید صلاحیت افراد اصول‌گرا و اصلاح‌طلب بودن، نیست، گفت: قانون، شرع و منویات رهبر انقلاب مبنای کار است.
خطیب جمعه قم: انتقام سردار سلیمانی با خروج آمریکا از منطقه تکمیل می‌شود
خطیب جمعه قم گفت: زنجیره انتقام از ترور سردار سلیمانی زمانی تکمیل می‌شود که تمام سرزمین‌های اسلام از لوث وجود تروریست‌های آمریکایی پاک شود.
خداوند شهادت شهید سلیمانی را شهادت بزرگی قرار داد
حضرت آیت الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه جهاد بیرونی متکی به جهاد اکبر یعنی جهاد درونی است، خطاب به دختر شهید گفتند: همه مردم عزادار و قدردان پدر شما هستند و این قدردانی در اثر اخلاص بزرگی است که در آن مرد وجود داشت، چرا که دلها به دست خداست و بدون اخلاص، دلهای مردم اینگونه متوجه نمی‌شود.
آمریکاباترور سردار سلیمانی طبل زوال استکبار در همه عالم به صدا درآورد
عضو جامعه مدرسین گفت: آمریکای جنایتکار و ترامپ خبیث با این ترور ناشیانه طبل زوال استکبار و آغاز رشد جهاد و فداکاری را در همه عالم به صدا درآوردند
حملات گسترده صهیونیست ها به اعتقادت تشیع ؛ آنها به دنبال تخریب شیعه هستند
آیت الله فاضل لنکرانی گفت: بیش از هزار سال شیعه و علمای شیعه فریاد می زنند و 98 درصد تحریف را انکار کردند، ولی دشمن روی 2 درصد تکیه کرده و به علمای شیعه اسناد داده است. قطعا پشت صحنه این فعالیت ها یهودی ها قرار دارند.
رهبر معظم انقلاب: جریانی به‌دنبال فراموش شدن جهاد و شهادت است
حضرت آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند: جریانی به‌دنبال فراموش شدن جهاد وشهادت است باید درمقابل آن ایستاد.
تجلیل از بزرگان دین تجلیل از معارف الهی و کاری لازم برای کشور است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار دست‌اندرکاران کنگره بزرگداشت مرحوم آیت الله تألهی با اشاره به حضور پرشمار عناصر جوان فرهنگی در سراسر کشور، تاکید کردند: تجلیل از این بزرگواران تجلیل از دین، اخلاق، عرفان، معنویت و معارف حقیقی الهی است که این کار برای کشور ما لازم است.
همراهی کامل مجمع اصولگرایان قم با «شورای هماهنگی اصولگرایان»
مجمع اصولگرایان استان قم با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد در راستای وحدت و حمایت از نیروهای مومن و معتقد به جبهه انقلاب حمایت و همراهی کامل با «شورای هماهنگی اصولگرایان» خواهد داشت.
مراکز فناوری مهمترین ظرفیت اقتصاد دانش بنیان هستند
استاندار قم با بیان اینکه جامعه علمی باید بتواند با بخش صنعتی ارتباط برقرار کند گفت: مراکز فناوری مهمترین ظرفیت تبدیل ایده به ثروت هستند.
گرفتاری‌های اقتصادی کشور در شأن انقلاب اسلامی نیست
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران، گرفتاری‌های اقتصادی کشور را در شأن انقلاب اسلامی ندانست و گفت: نباید نگاه ما به خارج باشد که متأسفانه برخی به داشتن نگاه به خارج از کشور اعتقاد دارند.
حمایت شاخه جوانان جمعیت ایثارگران از لیست شورای هماهنگی اصولگرایان
عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران استان قم گفت: شاخه جوانان جمعیت ایثارگران از لیست شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم حمایت جدی خواهد کرد.
اعضای هیئت‌های نظارت بر انتخابات استان قم تعیین شدند
رئیس دفتر شورای نگهبان استان قم از تعیین اعضای هیئت‌های نظارت استان خبر داد و گفت: اعضای هیئت‌های نظارت استان، شهرستان و 4 بخش قم انتخاب شدند.
مردم توطئه جدید دشمن را خنثی کردند/ مراقب فتنه بعدی باشید
حضرت آیت الله نوری همدانی بر آمادگی همه مردم برای فتنه و آشوب دیگر از سوی دشمنان ضروری دانست و اظهار داشتند: تجربه نشان داده تا اسلام است کفر هم است و از این رو باید همیشه منتظر فتنه و آشوب دیگر از سوی دشمن بود.
در عرصه‌های سیاسی، امنیتی، نظامی دشمن را عقب زدیم
رهبر انقلاب تصریح کردند:کار و راهبرد اساسی «مصون سازی اقتصاد از آسیب تحریم‌ها از طریق تقویت و رونق تولید داخلی» است و بنده پشت این قضیه ایستاده ام و از مسیر پیشرفت حقیقی کشور کاملاً دفاع می کنم.
مردم قم روز پنجشنبه راهپیمایی خواهند کرد
مردم ولایتمدار شهر مقدس قم ساعت 10صبح روز پنج شنبه 30 آبان از مصلای قدس به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) در حمایت و لبیک به رهبری و علیه شرارت های آشوبگران به صورت خود جوش راهپیمایی خواهند کرد.
آخرین مطالب