پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
کارشناس مسائل سیاسی گفت: مردمی بودن دولت آیت‌الله رئیسی و سفرهای استانی متعدد و مشاهده مشکلات و کمبودهای هر استان از نزدیک از نقاط قوت دولت آیت‌الله رئیسی است.
رفع دغدغه‌های رهبری در حوزه مسکن نیازمند برخورد قاطع با مفسدان است / شایسته‌سالاری یعنی کار بلد ترین افراد کشور را اداره کنند
استاد دانشگاه تهران با اشاره به اهمیت حوزه مسکن گفت: حل دغدغه‌های رهبری در حوزه مسکن نیازمند نظارت جدی و برخورد قاطع با مفسدان است
برایند همگرایی سه قوه باید به زندگی خوب مردم بیانجامد/ مسئول فاسد به دولت صدمه می زند
استاد دانشگاه تهران گفت: هر نظام و حکومتی بر اساس فلسفه سیاسی و ایدئولوژی که به آن معتقد است زندگی خوب را تعریف می‌کند و قوای مختلف کشور وظیفه پیدا می‌کنند که این زندگی خوب را برای مردم ایجاد کنند. نکته مهم این است که این‌ها در خلأ و جزایر جداگانه زندگی نمی‌کنند و عمل این قوا به هم مرتبط است .
تجلیل از خانواده‌های شهدا یک تکلیف و کار کلیدی است
حوزه/ امام جمعه قم گفت: تجلیل از خانواده‌های شهدا یک مراسم و کار شکلی نیست بلکه کار کلیدی و تکلیف است.
تمامی سامانه‌ها و تجهیزات پدافند هوایی بومی است
حوزه/ فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در پدافند هوایی تمامی سامانه‌ها و تجهیزات بومی است و هیچ گلوگاهی در زمینه ساخت آن نداریم.
نظام سلطه پشت پرده تشیع انگلیسی قرار دارد
جهاد تبیین مسئله‌ای نیست که فقط با کارهای تبلیغاتی و رسانه‌ای قابل انجام باشد. اتفاقاً جنس این جهاد طوری است که می‌بایست به‌صورت میدانی و شبکه‌ای و مستمر عمل کرد.
نشان فداکاری ارتش به خانواده معظم شهیدان امینی بیات اهدا شد
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در منزل مادر شهیدان والامقام محمدعلی، محمدجواد و علی اصغر امینی بیات که از شهدای قم بودند، نشان فداکاری ارتش را به این خانواده معظم شهید و ایثارگر اهدا کرد.
سفرهای استانی موجب تقویت سرمایه اجتماعی دولت می‌شود/ ارزیابی عملکرد دولت باید در اختیار رهبری باشد
استاد دانشگاه تهران با بیان این که سفرهای استانی موجب تقویت سرمایه اجتماعی دولت می‌شود، گفت: یکسان نبودن عمل با گفتار دولت مردان در دوره‌های گذشته و عدم عمل به وعده‌هایشان موجب صدمه زدن به رابطه دولت و مردم شده است.
دیدار فرماندهان پدافند هوایی با ۱۶ خانواده شهید ارتش در قم +تصاویر
فرماندهان ارشد نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با فرارسیدن ماه محرم، ضمن دیدار با خانواده ۱۶ شهید ارتش در استان قم از مقام شهدا و صبر و مجاهدت خانواده‌های معظم آنان تجلیل کردند.
فقط آمار مرکز آمار مبنای تصمیم‌سازی‌ها قرار گیرد
رئیس جمهور با اشاره به اینکه تناقض در برخی آمارهای اعلام شده از سوی دستگاه‌های دولتی، افکار عمومی را دچار ابهام می‌کند، گفت: مرکز آمار مسئول ارائه آمارهای متقن در کشور است.
کنگره‌های شهدا عملیاتی سرنوشت‌ساز برای تاریخ اسلام است
فرمانده سپاه استان قم گفت: کنگره‌های شهدا عملیاتی مهم و سرنوشت‌ساز برای تاریخ اسلام است و امیدواریم با برگزاری مطلوب این کنگره‌ها بتوانیم در مأموریت مهم انتقال پیام شهدا و تداوم راه آن‌ها موفق باشیم.
دنیا شاهد ظهور یک ابرقدرت جدید به نام ایران است / تهران به یکی از مراکز مهم تصمیم‌سازی در جهان تبدیل شده است
کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که دنیا شاهد ظهور یک ابرقدرت جدید به نام ایران است، اظهار داشت: امروز تهران به یکی از مراکز مهم تصمیم‌سازی در جهان تبدیل شده و بدون نقش‌آفرینی فعال و جلب نظر تهران هیچ اتفاق سازنده‌ای نمی‌تواند رخ دهد.
شهدای قمی ارتش به مردم قم بیش از پیش شناسانده شوند
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی بر شناساندن بیش از پیش شهدای قمی ارتش به مردم استان قم تاکید کرد.
بایدن دستاوردی در سفر به منطقه خاورمیانه نخواهد داشت / ائتلاف کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی ثمری نخواهد داشت
کارشناس مسائل سیاسی گفت: بایدن نمی‌تواند دستاوردهای زیادی از این سفر داشته باشد و شاید تنها دستاوردش گرفتن نفت و کمک های مالی از عربستان و امارات است.
اتاق شیشه‌ای نخواستیم؛ جوابگوی خبرنگاران باشید!
یکی از لازمه‌های شفاف‌سازی پاسخگو بودن مدیران به افکار عمومی و اصحاب رسانه است، اتفاقی که در قم با شیوع بیماری کرونا کم‌رنگ شد و شاید به‌نوعی گفت شیوع کرونا بهانه‌ای شد تا مدیران کم‌تر تمایلی داشته باشند تا با خبرنگاران رودررو شوند.
آخرین مطالب