پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، یکی از الزامات در رأس امور بودن مجلس را حضور نمایندگان فعال، منظم، پاکدست، امانتدار و دارای شناخت از شرایط و اولویت‌های کشور دانستند .
پرداخت 3500 میلیارد تومان تسهیلات به بخش تولید قم
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: بانک‌های استان سه هزار و 500 میلیارد تومان تسهیلات در سال گذشته به بخش تولید پرداخت کردند.
استاندار:‌قم همچنان در دل بحران کرونا قرار دارد
استاندارقم گفت: رسیدن به شرایط آرامش نسبی در مساله کرونا به معنی عادی‌سازی اوضاع و یاسفید شدن وضعیت کرونایی نیست و این استان قم همچنان در دل بحران کرونا قرار دارد.
سانحه برای شناور «کنارک» نداجا/ شهادت یک نفر و مجروحیت تعدادی از کارکنان ارتش
روابط عمومی منطقه یکم دریایی بندرعباس از بروز حادثه برای یکی از شناورهای سبک این منطقه در محدوده آبهای بندر جاسک خبر داد.
۱۰۰ هزار بسته معیشتی در طول ماه رمضان در استان قم توزیع می شود
فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) گفت: بر اساس برآوردهای انجام شده از ابتدای ماه مبارک رمضان تا عید سعید فطر، حدود یکصد هزار بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند و کم بضاعت استان قم توزیع می شود.
توزیع 10 هزار بسته مواد غذایی بین مردم آسیب دیده از کرونا
معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی ابن ابی طالب(ع) قم گفت: در مرحله دوم از رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه از امروز بیستم اردیبهشت ماه،‌ ۱۰ هزار بسته مواد غذایی میان خان
راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی در 12 بقعه قم99
مدیرکل اوقاف استان قم گفت: در راستای ایجاد درآمد پایدار برای بقاع متبرکه، نیروگاه‌های خورشیدی در 12 بقعه استان راه‌اندازی می‌شود.
مردم و مسئولان شعار سال را به‌عنوان یک هدف اصلی برای خود در نظر بگیرند
دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام سال جهش تولید گفت: مردم و مسئولان شعار سال را به‌عنوان یک هدف اصلی و کلی برای خود در نظر بگیرند.
رهبر انقلاب: تدابیر ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت برای همه لازم‌الاجراست
حضرت آیت الله خامنه ای در مرقومه‌ای، تدابیر ستاد ملی و وزارت بهداشت برای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا را برای همه لازم الاجرا دانستند.
دشمنان حتی با انتخابات در ایران مخالفند/خداوند اراده کرده این ملت را پیروز کند
رهبر معظم انقلاب اسلامی با تشکر از درخشش مطلوب ملت ایران در امتحان بزرگ انتخابات تأکید کردند: در مقابل توطئه دشمن برای ضربه زدن به ارکان مختلف کشور، همه باید برای دفاع هوشیار، و آماده ضربه و حمله متقابل باشیم.
روز انتخابات روز احقاق حق مدنی ملت است/ مردم در هر شهری به تعداد نامزدهای آن شهر و در تهران به 30 نفر رای بدهند
حضرت آیت‌‎الله خامنه‌ای با حضور در محل صندوق سیار ۱۱۰ در حسینیه امام خمینی(ره)، آراء خود را به صندوق انداختند.
خوی اشرافی گری برخی مسؤولان عامل فراموشی کوخ نشینان
کاندیدای مورد تایید شورای هماهنگی اصولگرایان قم با بیان اینکه مجلس باید امکانات مناسب را در کشور توزیع کند، گفت: خوی اشرافی‌گری در برخی از مسؤولان کشور موجب شده است که کوخ نشینان کشور فراموش شوند.
اختصاص یارانه معیشتی به 60 درصد از دروغ‌های بزرگ دولت است
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: اختصاص یارانه معیشتی به 60 درصد مردم یکی از دروغ‌های بزرگ دولت است.
برگزاری بزرگترین همایش انقلابیون قم
دبیر شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم از برگزاری بزرگترین همایش حامیان نیروهای انقلاب در سالن 2 هزار نفری شهید حیدریان خبر داد.
مجلس باید آغازگر راه شفافیت و پاکسازی فساد در جامعه باشد/نصف استاندارد تعیین شده در انتخابات هزینه می‌کنم
کاندیدای منتخب شورای هماهنگی اصولگرایان استان قم گفت: شفافیت امری اصلی و اساسی در کشور است و مجلس باید آغازگر راه شفافیت باشد و همچو دستمالی سفید، با توسعه شفافیت لکه‌های فساد را از میان بردارد.
آخرین مطالب