چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
رئیس اداره امور شعب بانک ملی قم گفت: به منظور فرهنگ سازی هر چه بیشتر برای استفاده اقشار مختلف مردم از سامانه های نوین بانکی، میز سیار خدمات بانکداری الکترونیک در استان طراحی و اجرا شد.
تدابیرلازم برای پیشگیری از افزایش قیمت‌ها درقم اندیشیده شده‌است
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گفت: تدابیر لازم دربعد نظارتی برای پیشگیری از افزایش قیمت‌ها با توجه به سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین دراین استان اندیشیده شده‌است.
طرح اقدام ملی مسکن برای اقشار ضعیف مناسب نیست
معاون فنی و عمرانی استاندار قم گفت: شرایطی که در طرح اقدام ملی مسکن وجود دارد برای خانوارهای متوسط جامعه مناسب است و قطعا اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه نمی‌توانند از این طرح استفاده کنند که برای آنان نیز باید طرح‌های دیگری ارائه شود تا این افراد نیز از نعمت مسکن برخوردار شوند.
شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران در قم افتتاح شد
شعبه کارگزاری بورس بیمه ایران ظهر امروز با حضور مدیرعامل این کارگزاری و جمعی از مدیران استان در قم افتتاح شد
لزوم استفاده از بازار سرمایه در جهت رونق تولید قم
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان قم گفت: لازم است از ظرفیت بازار سرمایه در جهت رونق تولید استفاده کنیم زیرا نسبت به نظام بانکی مزیت‌های بسیاری دارد.
ایجاد 780 شغل از سوی بنیاد برکت در روستاهای استان قم
با فعالیت‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) 780 شغل در استان قم ایجاد می‌شود.
۷۲۷ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در بخش صنعت قم مصوب شد
رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت:‌ در ۶ ماه نخست سال جاری، تسهیلات رونق تولید برای ۲۰ واحد صنعتی استان به مبلغ ۷۲۷ میلیارد ریال و تثبیت اشتغال ۸۸۷ نفر مصوب و به بانک‌های عامل معرفی شد.
۴۰ درصد مشاغل پزشکی در قم اقدام به نصب کارتخوان کرده اند
مدیرکل امور مالیاتی قم گفت: تاکنون بیش از ۴۰ درصد مشاغل پزشکی در این استان نسبت به راه‌اندازی سامانه صندوق فروش و نصب کارتخوان اقدام نموده‌اند.
مودیان مالیاتی قم برای استفاده از فرصت بخشودگی جرایم تا 30 مهر فرصت دارند
مدیرکل امور مالیاتی قم گفت: مودیان مالیاتی در این استان برای استفاده از فرصت بخشودگی 100 درصدی جرایم قابل‌بخشش تا 30 مهرماه جاری فرصت دارند.
صادرات 50 میلیون دلاری کالا از استان قم در 4 ماهه نخست سال 98
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از صادرات 50 میلیون دلاری کالا از استان قم در 4 ماهه نخست امسال خبر داد.
بیمه تامین اجتماعی قم ۲ هزار میلیارد ریال از واحدهای تولیدی طلب دارد
مدیرکل بیمه تامین اجتماعی قم گفت: این سازمان از سال ۱۳۸۰ تاکنون، ۲ هزار میلیارد ریال از واحدهای تولیدی استان طلب دارد که وصول نشده است.
توزیع نهاده‌های دامی در قم بدون توقف ادامه دارد
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت:‌ توزیع نهاده‌های دامی موردنیاز تولیدکنندگان استان با کمک‌های دولت بدون توقف ادامه دارد.
فرصت تکرارنشدنی بخشودگی 100 درصدی جرایم مالیاتی در سال جاری
رئیس کل سازمان امور مالیاتی گفت: آخرین فرصت بهره مندی از بخشودگی 100 درصدی جرایم قابل بخشش، امسال است و در صورت عدم پرداخت بدهی مالیاتی قطعی شده و برخورداری از تسهیلات یاد شده تا پایان سال جاری، این امکان در سال آینده فراهم نخواهد بود.
بازارچه عرضه مستقیم کالا درمنطقه نیروگاه قم ایجاد می‌شود
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: احداث بازارچه مستقیم عرضه محصولات به زودی با تامین زیرساخت های لازم در منطقه محروم نشین نیروگاه احداث می‌شود.
پاکستان چهارمین اولویت صادراتی کشور
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانی استانداری قم گفت: با توجه به نیازسنجی ها،پاکستان چهارمین اولویت صادراتی کشور است.
آخرین مطالب