يكشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از صادرات 50 میلیون دلاری کالا از استان قم در 4 ماهه نخست امسال خبر داد.
بیمه تامین اجتماعی قم ۲ هزار میلیارد ریال از واحدهای تولیدی طلب دارد
مدیرکل بیمه تامین اجتماعی قم گفت: این سازمان از سال ۱۳۸۰ تاکنون، ۲ هزار میلیارد ریال از واحدهای تولیدی استان طلب دارد که وصول نشده است.
توزیع نهاده‌های دامی در قم بدون توقف ادامه دارد
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت:‌ توزیع نهاده‌های دامی موردنیاز تولیدکنندگان استان با کمک‌های دولت بدون توقف ادامه دارد.
فرصت تکرارنشدنی بخشودگی 100 درصدی جرایم مالیاتی در سال جاری
رئیس کل سازمان امور مالیاتی گفت: آخرین فرصت بهره مندی از بخشودگی 100 درصدی جرایم قابل بخشش، امسال است و در صورت عدم پرداخت بدهی مالیاتی قطعی شده و برخورداری از تسهیلات یاد شده تا پایان سال جاری، این امکان در سال آینده فراهم نخواهد بود.
بازارچه عرضه مستقیم کالا درمنطقه نیروگاه قم ایجاد می‌شود
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: احداث بازارچه مستقیم عرضه محصولات به زودی با تامین زیرساخت های لازم در منطقه محروم نشین نیروگاه احداث می‌شود.
پاکستان چهارمین اولویت صادراتی کشور
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانی استانداری قم گفت: با توجه به نیازسنجی ها،پاکستان چهارمین اولویت صادراتی کشور است.
تحقق رونق تولید نیازمند کاهش هزینه‌ها در واحدهای صنعتی است
رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: تحقق رونق تولید در واحدهای صنعتی نیازمند کاهش هزینه‌ها در بخش‌های مختلف است تا محصول نهایی باقیمت کمتری به بازار عرضه شود.
۱۰ طرح تولیدی با اشتغال ۳۳۷ تن در قم تکمیل می‌شود
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: هم‌زمان با روز ۲۶ تیرماه جاری، ۱۰ طرح تولیدی بااعتباری بالغ‌بر ۶۰ میلیارد و ۶۰ میلیون تومان و ایجاد اشتغال برای ۳۳۷ تن در این استان تکمیل می‌شود.
2800 مشترک با شرکت برق قم تفاهم نامه همکاری منعقد کردند
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم گفت: تاکنون بیش از ۲ هزار و ۸۴۴ مشترک برای مدیریت و کاهش مصرف برق در ساعات اوج مصرف با این شرکت تفاهم نامه همکاری منعقد نموده اند.
خرید گندم از مرز ۴.۵ میلیون تن رد شده است
معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه خرید گندم نیز از مرز 4,5 میلیون تن رد شده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از ۱۲ میلیون تن گندم داشته باشیم.
نیمی از تخم مرغ تولیدی قم به خارج از استان صادر می شود
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: حجم تولید تخم مرغ در استان بسیار بالاست و علاوه بر تامین نیاز قم، بیش از ۵۰ درصد آن به بازارهای سایر نقاط کشور صادر می شود.
3 هزار اشتغال مستقیم در بخش اصناف قم ایجاد شد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از تیرماه سال گذشته تاکنون حدود سه هزار اشتغال مستقیم در بخش اصناف قم صورت گرفته است.
عدم نظارت بر سایت های مسکن، قیمت ها را افزایش داد/300 دفتر مشاور املاک در قم مجوز ندارند
رئیس اتحادیه مشاورین املاک استان قم گفت: عدم نظارت بر سایت های مسکن، قیمت ها را در خرید و فروش و اجاره افزایش داد.
هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان پرداخت شد
معاون تسهیلات و تجاری‌سازی صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: ۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان پرداخت شد.
بیانیه وزارت صنعت در راستای حمایت از تولید و اشتغال
وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:‌ این وزارتخانه یکی از مهمترین پیشران‌های حرکت کشور به سمت رونق اقتصادی به شمار می‌رود که با اتخاذ مدیریت عالمانه و مشارکت جو رشد اقتصادی را دنبال می‌کند.
آخرین مطالب