دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: طرح تبلیغ محله‌ها با اعزام بیش از ۸۰۰ مبلغ دینی با محوریت ۱۱۰ مسجد قم توسط قرارگاه جهاد اجتماعی نور در حال اجراست.
عرفان حقیقی بدون فقه بدست نخواهد آمد؛ با بهانه های واهی به دنبال کوبیدن فقه هستند
متأسفانه حرف هایی زده می شود مبنی بر اینکه مثلا نیازی نیست انسان به ظواهر دین توجه کند، بلکه باید به سراغ حقیقت دین رفت و به این بهانه می خواهند فقه را بکوبند.
ماه مبارک رمضان فرصتی برای خداباوری و تقویت ایمان است
استاد حوزه و دانشگاه بابیان این‌که انسان‌ها باید همواره در مسیر حق گام بردارند، گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی برای خداباوری و تقویت ایمان است.
نکات مهم در زندگی امام مجتبی (ع) توجه دادن به اصل حکومت اسلامی است
از نکات مهم در زندگی امام مجتبی علیه السلام توجه دادن به اصل حکومت اسلامی است، کسی توهم نکند که کجا اسلام حکومت دارد، اصل این حکومت هست و این باید باشد.
اجرای طرح ملی «راهکار»، در کانون های فرهنگی هنری مساجد قم
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم گفت: طرح ملی «راهکار»، با هدف ایجاد و تقویت نهضت خدمت رسانی، تقویت بنیه ایمان، همدلی ، کار و ایثار در محیط خانواده و محله با استفاده از ظرفیت های خودجوش و داوطلبانه مردمی با محوریت کانون های فرهنگی هنری و مساجد در سراسر کشور اجرا می شود.
معارف قرآنی بهترین الگوی تعلیم و تربیت است
معلم نمونه قمی با بیان این‌که معارف قرآنی بهترین الگوی تعلیم و تربیت است، گفت: بهره‌مندی از این معارف می‌تواند معلمان را در مسیر تعلیم و تربیت موفق‌تر کند.
استفاده از فضای مجازی برای تدریس، تجربه جدید و جالبی است / نگاه شغلی به معلمی ندارم
معلم برگزیده اداره کل آموزش‌وپرورش استان قم با بیان این‌که نگاه شغلی به معلمی ندارم، گفت: استفاده از فضای مجازی برای تدریس، تجربه جدید و جالبی است.
حمایت فرهنگیان قم از ۶۰۰ دانش‌آموز بی‌بضاعت
تعدادی از فرهنگیان قم در اقدامی ارزشمند و خیرخواهانه از ۶۰۰ دانش‌آموز بی‌بضاعت در قم حمایت کردند.
تعطیلی حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران تا پایان اردیبهشت
استاندار قم گفت: اماکن متبرکه و مساجد استان از جمله، حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران همچنان تا پایان اردیبهشت تعطیل خواهند بود.
آیت الله سیستانی یک میلیون دلار به درمان بیماران کرونایی قم هدیه کرد
منابع نزدیک به مرجعیت می گویند، دفتر حضرت سید علی سیستانی، مرجع عالی جهان تشیع در بحبوحه بحران کرونا که جهان به ویژه ایران را درگیر کرد، دست کم مبلغ ۱.۵ میلیون دلار برای صرف درمان بیماران کرونایی در ایران اهدا کرد.
نامه آیت‌الله اعرافی به رهبران دینی بیانگر نگاه اعتدالی و تقریبی اسلام است/ دنیای امروز نیازمند گفت وگو است
پژوهشگر مطالعات خانواده در دانشگاه برن سوئیس بابیان این‌که دنیای امروز نیازمند گفتگو است، گفت: نامه آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه کشور به رهبران دینی بیانگر نگاه اعتدالی و تقریبی مکتب اسلام است.
نشست برخط «خانواده و کرونا؛ روابط خانوادگی و دینداری در ایران و اروپا»
نشست «خانواده و کرونا؛ روابط خانوادگی و دینداری در ایران و اروپا» امشب به‌ صورت مجازی در شبکه اجتماعی اینستاگرام برگزار می‌شود.
قوی بودن بنیان خانواده در کشورمان یک مزیت بزرگ در ایام کرونایی است
رئیس موسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم گفت: قوی بودن بنیان خانواده در کشورمان یک مزیت بزرگ در ایام کرونایی است که موجب شده مقابله با این بیماری در کشورمان نسبت به کشورهای دیگر راحت‌تر انجام شود.
بیماری کرونا موجب بازگشت جامعه به نهاد خانواده شده است/ رفع بسیاری از کدورت‌های خانوادگی در این ایام کرونایی
کارشناس مسائل خانواده بابیان این‌که بیماری کرونا موجب بازگشت جامعه به نهاد خانواده شده است، گفت: در این ایام شاهد هستیم که بسیاری از کدورت‌های خانوادگی برطرف شده است.
پاسخ آیت‌الله فاضل در خصوص علائم ظهور امام زمان (عج) و شیوع بیماری کرونا
چنین حوادث، بلاها و امراضی در طول تاریخ مکرراً با شدت و ضعف محقق شده است و به‌هیچ‌وجه نمی‌توان آن را به‌عنوان یکی از علائم ظهور دانست.
آخرین مطالب