يكشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
تغییر چهره شهر قم با آغاز ماه ربیع‌الاول
با پایان گرفتن ماه صفر و فرارسیدن ایام آغازین ماه ربیع‌الاول، نیروهای خدمات شهری شهرداری قم در سطح مناطق هشتگانه به .جمع‌آوری پرچم‌های مشکی و نشانه‌های عزا از سطح شهر و فضاسازی برای استقبال از اعیاد پیش‌رو پرداخت.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری شهر قم که با آغاز ماه محرم لباس عزا بر تن کرده بود، پس از دو ماه سوگواری بر مصائب اهل‌بیت (ع) و فرارسیدن ماه ربیع‌الاول، نشانه‌های شادی و نشاط اجتماعی را بار دیگر در به خود خواهد دید.

با پایان ماه صفر و آغاز ماه مبارک ربیع‌الاول به همت نیروهای شهرداری قم سیاه‌پوشی‌های سطح شهر جمع‌آوری شد و ریسه‌های الوان و پرچم‌های رنگی در معابر و میادین شهر قم نصب شد.

این در ساعات ابتدایی پس از ماه صفر و با همکاری گروه‌های خدمات شهری در سطح نواحی مختلف مناطق هشتگانه شهر قم صورت گرفت و تمام سیاه‌پوشی‌های سطح شهر را از ساعت ۱۲ شب تا ۶ صبح جمع‌آوری کرده و برای روز اول ماه ربیع‌الاول پرچم‌های رنگی در سطح شهر نصب‌شده است.

همچنین المان‌های مناسبتی ماه‌های محرم و صفر نیز با المان‌های جدید، ریسه‌های روشنایی و المان‌های نوری جابه‌جاشده و جمع‌آوری تبلیغات شهری نیز در دستور کار قرارگرفته است.

علاوه بر فضاسازی‌ها، اکران تبلیغات شهری در سازه‌های پرتابل، عرشه‌های پل، بیلبوردها و آویز با موضوع شادباش فرارسیدن ایام ماه ربیع‌الاول نیز در سطح شهر قم به انجام رسید.

طرح جهادی علمداران خدمت ویژه ارائه خدمات به عزاداران اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام نیز در این مرحله به پایان رسید.***انتهای پیام/
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها