يكشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
از اجرای لوله‌گذاری آب خام تا تکمیل پیاده‌روسازی منطقه ۶ قم در سال ۱۴۰۱
مدیر منطقه شش شهرداری قم گفت: در بسیاری از شوراع اصلی منطقه لوله‌گذاری آب خام به پایان رسیده و در حال پیاده‌روسازی است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری احمد ترکمن در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، به اهمیت پیاده‌روسازی منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از برنامه‌های مهم منطقه ۶ مباحث بهسازی پیاده‌روسازی است.

وی پیاده‌روسازی بلوار توحید را موردتوجه قرارداد و افزود: یک‌طرف بلوار توحید پیاده‌روسازی آن به‌صورت کامل انجام‌شده و اجرای طرف در دیگر بلوار در دستور کار قرارگرفته است.

مدیر منطقه ۶ شهرداری قم تصریح کرد: همچنین پیاده‌روسازی خیابان ۲۰ متری مطهری انجام‌شده و ادامه خیابان کشاورز نیز امسال انجام و کامل خواهد شد.

وی به اجرای لوله‌گذاری آب خام نیز اشاره کرد و گفت: یکی از کارهای مهم قبل از پیاده‌روسازی لوله‌گذاری برای آب خام است که در تمام‌مسیرها در حال اجرا بوده تا آبیاری باغچه‌های طولی با تانکر انجام نشود.

ترکمن از اجرای لوله‌گذاری خیابان سوم خرداد خبر داد و خاطرنشان کرد: لوله‌گذاری خیابان گنجوی، ۲۰ متری مطهری، خیابان سوم خرداد و امام‌زاده ابراهیم به‌صورت کامل انجام‌شده است.

وی در پایان با ابراز امیدواری از انجام پروژه‌های عمرانی منطقه در زمان‌بندی مشخص مطرح کرد: از همکاری شهروندان منطقه در اجرای عملیات عمرانی و پیاده‌روسازی شوارع اصلی سپاس گذاریم.انتهای پیام/
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها