يكشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
اجرای طرح‌های متنوع دیوارنگاره، نقش برجسته، نورپردازی و اِلِمان‌های حجمی مرتبط با شهدا
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به اجرای طرح‌های متنوع دیوارنگاره، نقش برجسته، نورپردازی و اِلِمان‌های حجمی مرتبط با شهدا، گفت: بخش مهمی از فعالیت‌های زیباسازی شهر قم مرتبط با دومین کنگره شهدای استان در حال انجام است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری پیام جوادیان در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، افزود: در بین بخش‌های مختلف شهرداری، سازمان زیباسازی با توجه به رسالت و مسئولیت‌های تعریف‌شده نقش ویژه‌ای در فضاسازی‌های شهری و تبلیغات محیطی دارد، فعالیت‌های این سازمان به دلیل ویژگی‌های جذاب و پویایی که دارد کاملاً در سطح شهر ملموس و موردتوجه شهروندان است.

وی اضافه کرد: انتقال ارزش‌های دینی و مذهبی در قالب‌های مختلف هنری به‌خصوص در بین نسل جوان از تأثیرگذاری بیشتری برخوردار است که اجرای طرح‌های فضاسازی شهری را ازجمله آن‌ها می‌توان یادکرد.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: طی این مدت طرح‌های متنوع نقش برجسته در زیرگذر بسیج، پل شهید رجایی، زیرگذر ابو مهدی مهندس و تقاطع مدافعان سلامت به اجرا درآمده و در اختیار شهروندان قرارگرفته است.

وی یادآور شد: دیوارنگاره‌هایی نیز با تمثال شهید حاج قاسم سلیمانی، شهدای شاخص مدافع حرم، شهید احمدی روشن، شهید امینی بیات، شهید همت، شهید زین‌الدین، شهید مظفری‌نیا و دانشمند شهید فخری‌زاده نیز اجراشده است.
انتهای پیام/
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها