يكشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
۵۴۰۰ تومان قیمت تمام‌شده هر سفر شهری ناوگان عمومی/ اتوبوس‌های شهری به ۲۰۰ دستگاه خواهد رسید
سرپرست سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم با اشاره به کمک مستقیم 38 میلیارد تومانی شهرداری به این سازمان در سال 1400، گفت: قیمت تمام‌شده هر مسافر اتوبوس در قم 5400 تومان بدون احتساب استهلاک خودرو است درحالی‌که کرایه کنونی مسافر 1500 تومان است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری علی نیک در جلسه شورای سازمان اتوبوس‌رانی که با حضور شهردار قم برگزار شد، ابراز داشت: پیام‌های ثبت تأخیر اتوبوس در قم با فعالیت ۱۵۸ دستگاه به کمتر از دو مورد در روز رسیده که در مقایسه با سال‌های قبل روند بسیار مطلوبی را نشان می‌دهد.

نیک خاطرنشان کرد: یادآور شد: با برنامه‌ریزی عملیاتی شهرداری قم تعداد اتوبوس‌های درون‌شهری تا پایان مهرماه جاری به بیش از ۲۰۰ دستگاه خواهد رسید.

وی یادآور شد: هم‌اکنون ۱۵۸ دستگاه اتوبوس شهری در قم فعال است که طبق پیش‌بینی‌های انجام‌شده و استفاده از ظرفیت اورهال و خرید، این تعداد در مهرماه امسال به بیش از ۲۰۰ دستگاه خواهد رسید.

سرپرست سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم تصریح کرد: قیمت تمام‌شده هر مسافر اتوبوس در قم ۵۴۰۰ تومان بدون احتساب استهلاک خودرو است درحالی‌که کرایه کنونی مسافر ۱۵۰۰ تومان است.

وی با اشاره به فعالیت دو شرکت خصوصی اتوبوس‌رانی در قم، یادآور شد: هم‌اکنون ۳۱۰ راننده در ناوگان اتوبوس‌رانی قم مشغول فعالیت هستند.

سرپرست سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم در پایان گفت: از بودجه ۵۴ میلیارد تومانی اتوبوس‌رانی در سال گذشته ۹۵ درصد محقق شده است، ۳۸ میلیارد تومان ازاین‌بین کمک مستقیم شهرداری قم به سازمان بوده است.
انتهای پیام/
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها