يكشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم:
کنگره ملی شهدای استان قم در آبان ماه برگزار خواهد شد
رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم با تاکید بر اینکه کنگره ملی شهدای استان قم هشت اجلاسیه در آبان‌ماه برگزار خواهد کرد، گفت:کنگره ملی شهدای استان قم در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری علی‌اکبر خوش‌گفتار مقدم امروز در نشست خبری چهارمین آئین بزرگداشت 565شهید ارتش استان قم با محوریت پدافند هوایی با اشاره به اینکه کنگره ملی شهدای استان قم در آبان ماه برگزار خواهد شد، اظهار داشت: مقدمات این کنگره از دو سال قبل آماده شده است.
وی ادامه داد: ارتش در استان قم بسیار مظلوم واقع شده است و این یادواره ها اندکی از مظلومیت ارتش کاسته است.
رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم افزود: ارتش تا شروع کنگره 5یادواره برگزار خواهد کرد که تاکنون 3یادواره برگزار شده که چهارمین یادواره هم آخر همین هفته برگزار خواهد شد و یادواره آخر هم که برای نیروی دریایی است در مهر ماه برگزار خواهد شد.
خوش‌گفتار مقدم با تاکید بر اینکه کنگره ملی شهدای استان قم هشت اجلاسیه در آبان‌ماه برگزار خواهد کرد، مطرح کرد: عناوین این اجلاسیه‌ها به ترتیب شهدای نیروی انتظامی (فراجا)، شهدای ارتش، شهدای نهضت جهانی اسلام و بین‌الملل، شهدای بانوان، اجلاسیه جوانان، سنگر سازان بی‌سنگر، شهدای اصناف و اجلاسیه پایانی با محوریت ۶۰۹۰ شهید استان قم است.
وی عنوان کرد: شب شهادت شهید زین الدین آخرین احلاسیه کنگره شهدا برگزار خواهد شد.
رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم تاکید کرد: دشمن به دنبال این است که اندیشه‌های ملت را بلغزاند و در ارزش‌های انقلابی و دینی ما شک و تردید ایجاد کند.
وی در خصوص نقش رسانه‌ها در کنگره ملی شهدای استان بیان کرد: الحمدلله رسانه‌های استان قم در بحث ایثار و شهادت به صورت موفق پیش می‌روند اما نقش محوری رسانه‌ها این است که با انتقال پیام شهدا به صورت شیوا و بیانی هنری، تأثیرگذاری ذهنی که دشمن می‌خواهد ایجاد کند را خنثی کنند و اندیشه درست اسلامی و انقلابی را تبیین کرده و انعکاس دهند.
رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم با تاکید بر اینکه رسانه‌ها حرف اول را در تبیین اندیشه‌های انقلاب اسلامی می‌زنند، مطرح کرد: اصحاب رسانه توجه کنند که این عمل و انتقال پیام و سیره زندگانی شهدا بایستی به موقع، برنامه‌ریزی شده و با زبان هنر و جذاب صورت گرفته شود.
انتهای پیام/
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها