پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
افتتاح ۴۰ پروژه شهرداری قم در هفته دولت/ادامه روند بهره برداری از پروژه‌های شاخص شهری تا پایان سال
شهردار قم گفت: در هفته دولت 40 پروژه شهرداری قم با اعتباری بالغ‌بر 500 میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری ، دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دولت که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه هفته دولت بهترین فرصت برای تبلیغ اقدامات انجام‌شده است، اظهار کرد: مردم از ما جلوتر هستند و آثار پروژه‌ها را خواهند دید که به همین دلیل باید از اصل صداقت استفاده کنیم.

شهردار قم ادامه داد: محور فعالیت‌های دولت سیزدهم شفافیت و صداقت است و ما نیز باید در این راستا گام برداریم و اقدامات خود را با صداقت به مردم معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه باید از محتوای واحد برای ارائه گزارش به مردم استفاده کنیم، عنوان کرد: استفاده از وحدت همه‌جانبه در جامعه امروز از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید نسبت به این موضوع اهتمام لازم را داشته باشیم.

سقائیان‌نژاد با اشاره به اینکه شهرداری قم به‌صورت ماهانه افتتاح پروژه‌های خود را دنبال کرده است، مطرح کرد: در هفته دولت نیز ۳۵ الی ۴۰ پروژه با اعتباری بالغ‌بر ۵۰۰ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.

شهردار قم پروژه‌های شهرداری را در بخش‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، ورزشی، خدماتی و… دانست و اضافه کرد: موضوع پسماند در پروژه‌های شهرداری قم بسیار مورد اهمیت واقع‌شده و در مواردی نیز به‌عنوان نخستین شهری هستیم که به این نکات توجه کرده‌ایم.
انتهای پیام/
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها