پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
تخصیص ۱۵۰ هکتار از اراضی بوستان ولایت به شهرداری قم برای توسعه فضای سبز
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از تخصیص 150 هکتار از اراضی بوستان ولایت به شهرداری قم برای توسعه فضای سبز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به تخصیص حدود ۱۵۰ هکتار از اراضی محور جاده قدیم قم-تهران موسوم به بوستان ولایت به شهرداری قم اظهار کرد: این اراضی از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان برای تبدیل و توسعه فضای سبز و در راستای تحقق هدف محیط‌زیست پایدار به شهرداری واگذارشده است.

وی با تأکید بر اینکه اراضی پشت بوستان زائر و تپه سلام نیز در مرحله پیگیری برای واگذاری است گفت: این اراضی نیز در مرحله عقد قرارداد و شرایط توسعه فضای سبز است که پس از اخذ مجوزهای لازم اقدامات لازم در آن‌ها صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تأکید بر اینکه تمام این اراضی در راستای توسعه کمربند سبز شهر و ایجاد فضای سبز و محیط‌زیست پایدار شهر قم مورد استفاده قرار خواهند گرفت تصریح کرد: از سنوات گذشته پیگیری برای واگذاری این اراضی صورت گرفته و با مجوز شورای برنامه‌ریزی استان، محدوده عوارضی قم‌-تهران، جاده قدیم قم تهران و پشت بوستان زائر مورد پیگیری قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: فعلاً فقط اراضی محدوده بوستان ولایت و محدوده عوارضی قم‌-تهران شرایط اخذ مجوز و واگذاری را داشته و پیگیر تحقق باقی اراضی نیز هستیم.
انتهای پیام/
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها