پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
برگزاری نشست کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی مجمع کلان‌شهرهای کشور با حضور معاون برنامه‌ریزی شهرداری قم
چهل و دومین نشست کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران با حضور اسماعیلی معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم در تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری چهل و دومین نشست کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران با حضور دبیر کل مجمع و معاونین برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری‌های کلان‌شهرهای کشور به میزبانی شهرداری تهران برگزار شد.

در این نشست که با حضور سید ابوالفضل اسماعیلی معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم برگزار شد، علاوه بر پیگیری مطالبات شهرداری‌ها از دولت به پیگیری قانون استخدامی و ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری‌ها تأکید شده و از پیگیری قانون مدیریت جامع به‌عنوان مهم‌ترین دستورالعمل‌های کمیسیون توسط فروزنده رئیس کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی این مجمع خبر داده شد.

لازم به ذکر است در حوزه مالی نیز کمیسیون، پیگیری مطالبات شهرداری‌ها از دولت در حوزه حمل‌ونقل، تکمیل ناوگان کشور و ورود اتوبوس‌های باکیفیت بین‌شهری و همچنین پیگیری سهامداران بانک شهر با حضور بیست کلان‌شهر ایران را در دستور کار خود قرار داد.
انتهای پیام/
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها