پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
توزیع آنلاین و متمرکز نهاده‌های گل و گیاه فضای سبز در قم/بررسی استانداردها و کاشت فنی در مناطق شهری
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از توزیع متمرکز نهاده‌های گل و گیاه از طریق مرکز تولیدات و تحقیقات این سازمان و نظارت بر رعایت استانداردها و شرایط کاشت در فضای سبز شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به توزیع نهاده‌های گل و گیاه به‌صورت متمرکز از طریق گلخانه مرکزی در بوستان غدیر و مرکز تولیدات سازمان اظهار کرد: در این طرح تمام نهاده‌ها به‌صورت مجتمع در گلخانه غدیر تخلیه و به‌صورت تخصصی نگهداری خواهد شد.

وی توزیع آنلاین و متمرکز گل و گیاه از طریق اداره نظارت سازمان در هشت منطقه شهری را موردتوجه قرار داد و تصریح کرد: تمام گل و گیاهی که در نهالستان سازمان تخلیه‌شده از طریق سامانه آنلاین درخواست داده‌شده و با بررسی اداره نظارت تحویل پیمانکار و مناطق می‌شود؛ با این کار تخلیه نهال پراکنده و توزیع عادلانه نهال بر اساس نیاز شهر و مناطق صورت می‌گیرد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم ابراز کرد: با این کار رعایت استانداردهای کاشت با توجه به توزیع یکپارچه گل و گیاه توسط سازمان صورت گرفته و نظارت بیشتری نیز بر این امر وجود خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: در این فرآیند دفتر نظارت سازمان از عرصه‌ها بازدید کرده و نکاتی چون طرح کاشت فنی، بررسی استانداردهای خاک‌ورزی، بررسی استاندارد تراکم کاشت، و سپس نهال تحویل می‌شود.
انتهای پیام/
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها