پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
آخرین وضعیت بوستان رضوان منطقه یک قم/از پیشرفت ۵۰ درصدی تا پیش‌بینی کاربری‌های متنوع در این بوستان
مدیر منطقه یک شهرداری قم از پیشرفت 50 درصدی بوستان رضوان در این منطقه خبر داد و گفت: آلاچیق، دریاچه، منظرگاه، زمین‌بازی، بوفه، نمازخانه، پیاده‌روهای اصلی و فرعی ازجمله کاربری‌هایی بوده که در این بوستان تعریف‌شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری مجید محمدرضاخانی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، احداث فاز نخست بوستان رضوان در منطقه یک را موردبررسی قرارداد و اظهار داشت: بوستان رضوان به مساحت ۴۰ هکتار و در دو فاز طراحی‌شده که فاز نخست آن به مساحت ۱۷ هکتار، ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.

وی آغاز پروژه عمرانی بوستان رضوان را سال ۹۹ بااعتباری بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: تا امروز بیش از ۱۵۰۰ متر طول جدول بتنی در این بوستان کارشده و ۱۵۰۰ مترمکعب نیز در مسیرهای اصلی و فرعی قلوه ریزی انجام‌شده است.

مدیر منطقه یک شهرداری قم میزان جدول‌گذاری سنگی بوستان رضوان را ۳۵۰۰ متر طول دانست و تصریح کرد: آلاچیق، دریاچه، منظرگاه، زمین‌بازی، بوفه، نمازخانه، پیاده‌روهای اصلی و فرعی ازجمله کاربری‌هایی بوده که در این بوستان تعریف‌شده است.

وی زمان اتمام پروژه عمرانی بوستان را نیمه دوم سال اعلام کرد و گفت: امیدواریم فاز نخست پروژه بوستان رضوان در نیمه دوم سال جاری به اتمام برسد.
انتهای پیام/
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها