پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
خطوط تاکسی و اتوبوس بلوار فردوسی به‌زودی راه‌اندازی می‌شود
سرپرست سازمان اتوبوس‌رانی و تاکسیرانی شهرداری قم از راه‌اندازی خطوط تاکسیرانی و اتوبوس‌رانی در بلوار فردوسی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری علی نیک در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با تأکید بر ارائه خدمات مناسب و یکپارچه حمل‌ونقل عمومی به تمام نقاط شهر اظهار داشت: با اجرای هر پروژه عمرانی و ساخت مسیرهای جدید، شهرداری ارائه خدمات حمل‌ونقل عمومی را در اولویت کاری خود قرار می‌دهد.

وی از راه‌اندازی خطوط تاکسی و اتوبوس مسیر بلوار فردوسی خبر داد و افزود: کمیته خطوط در حال بررسی این مسیر است و خطوطی برای اتوبوس و تاکسی در نظر گرفته می‌شود که به‌زودی با ۱۰ دستگاه تاکسی و ۴ دستگاه اتوبوس آغاز به کار خواهد کرد.

سرپرست سازمان اتوبوس‌رانی و تاکسیرانی شهرداری قم تصریح کرد: تاکسی خطی و گردشی بلوار فردوسی به‌زودی راه‌اندازی می‌شود اما خط اتوبوس‌رانی باکمی تأخیر شروع به کار خواهد کرد و منتظر اضافه شدن تعدادی دستگاه اتوبوس به شبکه اتوبوس‌رانی هستیم.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی افزایش ناوگان اتوبوس‌رانی ادامه داد: قرار است تعدادی اتوبوس کولردار به شبکه اضافه شود تا بتوانیم خط اتوبوس این مسیر را نیز راه‌اندازی کنیم و به علت گرمای شدید هوا نمی‌توانیم از اتوبوس‌های بدون کولر استفاده کنیم.

خدمات‌رسانی ۱۰ دستگاه تاکسی خطی در خیابان انقلاب

علی نیک در ادامه به مشکلات شهروندان در مسیر خیابان انقلاب تا چهارراه بازار اشاره کرد و گفت: در حال حاضر علاوه بر تاکسی‌های گردشی ۱۰ دستگاه تاکسی خطی نیز در مسیر خیابان انقلاب تا چهارراه بازار فعال است.

وی علل عدم رغبت تاکسیرانان را برای کار در مسیر خیابان انقلاب تا بازار موردبررسی قرارداد و بیان کرد: تاکسی‌ها وقتی به سه‌راه بازار می‌رسند برای بازگشت به ایستگاه اولیه باید مسیر طولانی خیابان امام موسی صدر، سه‌راه سعیدی، سه‌راه خورشید و چهارراه بازار را طی کنند.

سرپرست مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم خاطرنشان کرد: به علت همین مسیر طولانی تاکسی‌های خطی اقبالی برای کار در این مسیر ندارند اما تاکسی‌های گردشی در مسیر حضورداشته و مسیر را پوشش می‌دهند.

وی از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف و تمایل تاکسی‌ها برای دربستی و عدم ارائه خدمات شهروندان می‌توانند با شماره ۶۶۲۸۸۰۰ تماس گرفته و شکایات خود را مطرح کنند.

نیک در پایان تأکید کرد: به‌زودی طرح میدان شهید مطهری اجرا می‌شود و تاکسی‌ها می‌توانند سرویس‌دهی مناسبی انجام داده و مشکلات و مطالبات به‌حق مردم حل خواهد شد.
انتهای پیام/
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها