پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
آغاز پروژه بهسازی و جدول‌گذاری بلوار آیت‌الله بهاءالدینی منطقه ۵ قم
مدیر منطقه 5 شهرداری قم از آغاز عملیات عمرانی جدول‌گذاری رفیوژ وسط بلوار آیت‌الله بهاءالدینی خبر داد و گفت: اعتبار اجرای پروژه جدول‌گذاری رفیوژ وسط بلوار بهاءالدینی را عددی بالغ‌بر 7 میلیارد ریال و به طول یک هزار متر بوده و مدت اجرای آن دو ماه پیش‌بینی‌شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری زین‌الدین قراچورلوی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با تأکید بر اجرای پروژه‌های عمرانی در منطقه پنج در کمترین زمان و بالاترین کیفیت اظهار داشت: منطقه پنج به‌عنوان یکی از مناطق مهم شهری نیاز به توجه داشته و به‌زودی به یکی از مناطق توسعه‌یافته شهر تبدیل خواهد شد.

وی سرعت اجرای پروژه‌ها را در منطقه پنج را قابل‌توجه خواند و افزود: تلاش می‌کنیم پروژه‌های عمرانی منطقه در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت اجرا شود تا مردم کمترین مشکلات ترافیکی و محدودیت تردد را داشته باشند.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم از آغاز عملیات عمرانی جدول‌گذاری رفیوژ وسط بلوار آیت‌الله بهاءالدینی خبر داد و گفت: پروژه جدول‌گذاری رفیوژ وسط بلوار آیت‌الله بهاءالدینی به طول ۱۰۰۰ متر آغازشده و امیدواریم در کمترین زمان به پایان برسد.

وی اعتبار اجرای پروژه جدول‌گذاری رفیوژ وسط بلوار بهاءالدینی را عددی بالغ‌بر هفت میلیارد ریال اعلام و ابراز کرد: این پروژه از هفته گذشته آغازشده و امیدواریم تا دو ماه به اتمام رسیده و به بهره‌برداری برسد.

قراچورلوی در پایان با تشکر از همکاری شهروندان در منطقه پنج خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم اجرای پروژه‌ها کمترین محدودیت ترافیکی را برای شهروندان داشته باشد و از همکاری مردم کمال تشکر را داریم.
انتهای پیام/
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها