سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
پررنگ‌تر شدن رویکرد اجتماعی شهرداری قم/بسترسازی برای عرضه توانمندی مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم گفت: با همکاری بین شهرداری و بهزیستی استان تلاش می‌شود تا مکان مشخصی جهت عرضه توانمندی و محصولات مددجویان نهادهای حمایتی دایر گردد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری حجت‌الاسلام‌ سیداحمد طباطبایی‌نژاد با اشاره به اقدامات انجام‌گرفته سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در قالب برپایی نمایشگاه‌های مختلف از ابتدای سال جاری، اظهار داشت: رویکرد اجتماعی شهرداری قم از ابتدای امسال پررنگ‌تر شده و تاکنون در قالب چندین نمایشگاه مختلف، بخشی از توانمندی‌های افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی فرصت ارائه محصولات خود را به دست آورده‌اند.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم اضافه کرد: در مراکز فرهنگی در سطح محلات نیز زمینه لازم جهت عرضه توانمندی و تولیدات افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی بیش از گذشته پررنگ‌تر شده است.

وی با اشاره به برگزاری دو نمایشگاه در خصوص عرضه محصولات و توانمندی افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی، تصریح کرد: در سطح محلات همچنین هماهنگی‌های لازم با مساجد نیز جهت ایجاد بستر لازم برای عرضه محصولات و توانمندی‌های این افراد انجام‌گرفته است.

طباطبایی نژاد خاطرنشان کرد: با همکاری بین شهرداری و بهزیستی استان تلاش می‌شود تا مکان مشخصی جهت عرضه توانمندی و محصولات مددجویان نهادهای حمایتی دایر گردد.

انتهای پیام/****ش
انتهای پیام/
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها