سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
اقدامات شهرداری قم در حوزه متکدیان و کودکان کار تاکنون اثربخش بوده است
معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم گفت: متولی اصلی در جمع‌آوری متکدیان و کودکان کار بهزیستی است و شهرداری قم در این امر مشارکت دارد و اقدامات گذشته مدیریت شهری در این خصوص اثربخشی لازم را داشته است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری مهدی اصفهانیان مقدم در جلسه شورای راهبری خدمات شهری شهرداری قم طی سخنانی اظهار داشت: زمان و نوع دریافت پاسخ در رابطه با مکاتبات سازمان‌های تابعه برای شهرداری مرکز دارای اهمیت ویژه‌ای بوده و این پاسخ‌ها باید در سریع‌ترین زمان و با دقت ارائه شود.

معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم یادآور شد: مسائل مالی یکی از مباحث مهم در پیشبرد اهداف سازمان‌های تابعه بوده که لازمه آن پیگیری مستمر چالش‌ها و انتقال مشکلات است.

وی با تأکید بر اهمیت توجه به آموزش در ارتقای شاخص‌های عملکرد سازمان‌های تابعه شهرداری گفت: شاخص‌های عملکرد و ارزیابی باید بر اساس پایه‌های علمی باشد تا بر اساس آن ضمن کاهش آسیب‌های اجتماعی، رضایتمندی شهروندان نیز از پیشبرد پروژه‌های مجموعه مدیریت شهری بیشتر شود.

اصفهانیان مقدم خاطرنشان کرد: با اقدامات انجام‌شده طی سال‌های گذشته شاهد کاهش دست‌فروش‌ها و موارد سد معبر در سطح شهر هستیم ولی هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب مقداری فاصله وجود دارد.

وی اضافه کرد: متولی اصلی در جمع‌آوری متکدیان و کودکان کار بهزیستی است و شهرداری قم در این امر مشارکت دارد و معتقد هستیم اقدامات گذشته مدیریت شهری در این خصوص اثربخشی لازم را داشته است.

معاون محیط‌زیست و خدمات شهری شهرداری قم گفت: کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد، دو مساله مهم و محوری بوده که لازم است مدیران شهری نسبت به آن اشراف و اطلاع دقیقی داشته باشند.

انتهای پیام/****شانتهای پیام/
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها