پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان قم خبر داد:
قطع برق 40 مشترک خانگی و تجاری پرمصرف/اخطار به 135 مشترک اداری
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان قم از قطع برق 30 مشترک تجاری و 10 مشترک خانگی پرمصرف در هفته گذشته خبر داد و گفت: برای 135 دستگاه‌های اداری پرمصرف نیز اخطار قطع صادر شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قم، مهندس داود سلیمانیان از صدور اخطار برای مشترکین تجاری و خانگی پرمصرف خبر داد و اظهار داشت: اکیپ‌های اجرایی شرکت توزیع نیروی برق استان به صورت روزانه واحدهای تجاری و خانگی را پایش و برای پرمصرف‌ها اخطار قطع صادر می‌کنند.

وی با بیان اینکه برق مشترکینی که پس از اخطار نسبت به مدیریت مصرف اقدام نکنند قطع می‌شود، یادآور شد: تاکنون بیش از 750 مورد بازرسی از مشترکین تجاری انجام گرفته و برق 30 واحد که نسبت به کاهش مصرف اقدام نکردند قطع شده است.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان قم همچنین از پایش هزار و 200 مشترک خانگی خبر داد و خاطرنشان کرد: برق 10 مشترک خانگی نیز به علت عدم رعایت الگوی مصرف و بی‌توجهی به اخطارها قطع شده است.

وی با تأکید بر اینکه پس از اخذ تعهد مشترک نسبت به رعایت الگوی مصرف، برق آن‌ها وصل می‌شود، گفت: در این مدت به 150 مشترک خانگی و تجاری که الگوی مصرف را رعایت کردند هدایای اهدا شد.

سلیمانیان همچنین از پایش روزانه مشترکین اداری خبر داد و اذعان داشت: 601 دستگاه دولتی، نهادهای غیردولتی و بانک‌ها طی هفته گذشته پایش و 135 اخطار برای مشترکین پرمصرف صادر شد.
وی با بیان اینکه ادارات باید مطابق مصوبه هیئت‌وزیران نسبت به کاهش مصرف 30 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل و کاهش 60 درصدی در ساعات غیر اداری نسبت به ساعات اداری اقدام کنند، اظهار داشت: در مرحله نخست برای مشترکین اداری که رعایت الگوی مصرف را نداشته باشند اخطار صادر و به استانداری نیز اعلام می‌شود و در مرحله بعد نسبت به قطع برق دستگاه‌هایی که به اخطارها توجه نکرده باشند اقدام می‌شود.

انتهای پیام/
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها