شنبه ۴ تير ۱۴۰۱
برگزاری ۲۵۷ مزایده و مناقصه در شهرداری قم/انعقاد ۷۱۲ قرارداد در حوزه‌های مختلف
مدیر امور قراردادها و پیمان‌های شهرداری قم از برگزاری 257 مزایده و مناقصه در شهرداری در سال 1400 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری حامد یاوری‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به فعالیت‌های حوزه قراردادی و پیمان‌ها در شهرداری قم در سال گذشته اظهار داشت: فرآیندهای معاملاتی وظایف ثابت و مشخص این بخش بر اساس بودجه سالانه شهرداری بوده که علاوه بر اقداماتی در جهت بهبود فرآیندهای معاملاتی در این زمینه در سال گذشته انجام‌شده است.


وی با بیان اینکه در سال گذشته ۶۵ مورد مزایده انجام‌گرفته که ۳۰ مورد از آن‌ها به نتیجه رسیده است، ابراز کرد: همچنین ۱۹۲ مناقصه نیز سال گذشته در شهرداری قم انجام‌گرفته که ارزش آن حدود ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال بوده است.


مدیر امور قراردادها و پیمان‌های شهرداری قم، مجموع اقدامات در این حوزه در سال گذشته را ۹۹۹ مورد دانست و افزود: از این تعداد ۷۵۷ مورد به نتیجه رسیده است که مجموع ریالی آن بالغ‌بر ۱۴ هزار و ۵۴۸ میلیارد ریال بوده است.


وی با تأکید بر اینکه بیشترین تعداد قرارداد ستادی مربوط به معاونت فنی و عمرانی شهرداری با ۹۰ قرارداد و با مجموع حدود سه هزار میلیارد ریالی بوده است، گفت: بیشترین مبلغ قرارداد مربوط به معاونت خدمات شهری با ۳۷ قرارداد و رقم شش هزار و ۵۱۸ میلیارد ریالی است.


یاوری‌فر با اشاره به اینکه در سال گذشته ۷۱۲ قرارداد با رقمی بالغ‌بر ۱۱ هزار میلیارد ریال در مجموعه شهرداری قم منعقدشده است، خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۳۶۴ جلسه در حوزه قراردادها و پیمان‌های شهرداری قم انجام‌شده است.


انتهای پیام/**** 


 


 


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها