شنبه ۴ تير ۱۴۰۱
جمع‌آوری حیوانات از سطح شهر با تماس شهروندان قمی با سامانه ۱۳۷
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با اشاره به اینکه در پی تماس شهروندان با سامانه 137 اکیپ‌ها برای جمع‌آوری سگ‌های ولگرد به محل اعزام می‌شوند، گفت: در محدوده شهرک قدس و صفاشهر کاربردی‌های کشاورزی و دامداری همچنان وجود دارند که به‌نوعی باعث تجمع حیوانات در آنجا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری سید عبدالله میرابراهیمی با اشاره به اینکه در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۳۷ اکیپ‌ها برای جمع‌آوری سگ‌های ولگرد به محل اعزام می‌شوند، اظهار کرد: در محدوده شهرک قدس و صفاشهر کاربردی‌های کشاورزی و دامداری همچنان وجود دارند که به‌نوعی باعث تجمع حیوانات در آنجا می‌شود.


وی ادامه داد: این حیوانات هر بار جمع‌آوری‌شده ولی این نقطه کانون است و مجدداً سگ‌ها از بستر رودخانه به سمت شهر حرکت می‌کنند.


سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با اشاره به اینکه بخشی از سگ‌ها از محدوده شهرک شکوهیه، محور جعفریه و از شهرهای دیگر وارد شهر قم می‌شوند، گفت: در برخی از شهرهای اطراف تهران حیوانات جمع‌آوری و در بیابان‌های قم رها می‌شوند که برخی از این موارد به سمت قم می‌آیند.


وی با تأکید بر اینکه شهروندان در صورت مشاهده حیواناتی مانند سگ در سطح شهر با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند، ابراز کرد: از شهروندانی که بنا بر شرایط کسب‌وکار نیازمند نگهداری سگ بوده تقاضا داریم سگ‌ها را با هماهنگی اداره کل دامپزشکی استان قلاده و شناسنامه‌دار و فقط در محل کار خود از آنان نگه‌داری کنند.


میرابراهیمی خاطرنشان کرد: همچنین اگر این سگ‌ها زاد و ولد کردند و نیاز به نگهداری آن‌ها نداشتند می‌توانند با سامانه ۱۳۷ برای جمع‌آوری آن‌ها تماس بگیرند تا در شهر رهاسازی  نشوند.


انتهای پیام/***ع


 


 


 


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها