شنبه ۴ تير ۱۴۰۱
عزم مدیریت شهری قم در حمایت از طرح نهضت ملی مسکن
عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: شورای اسلامی شهر قم در احداث واحدهای مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن باید با رویه و معیار مشخصی شهروندان را از ظرفیت تخفیف عوارض بهره‌مند گرداند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری حجت‌الاسلام مرتضی استقامت امروز در چهلمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری، با اشاره به لایحه اعمال ۳۰ درصدی تخفیف عوارض به اداره کل راه و شهرسازی در آماده‌سازی و احداث اراضی ۲۲ هکتاری جهت ساخت مسکن عمومی، اظهار داشت: تخفیفات عوارضی شهرداری قم در این لایحه ۱۷۰۰ خانوار را منتفع خواهد کرد.


وی ابعاد این لایحه را موردتوجه قرار داد و یادآور شد: لازم است تا سیاست و رویکرد شورای اسلامی شهر قم در خصوص اعمال تخفیف در انبوه‌سازی مسکن برای مردم و به‌خصوص اقشار مستضعف به دلیل آغاز قریب‌الوقوع ساخت مسکن در اراضی ۵۶۰ هکتاری پردیسان مشخص گردد.


عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اخذ مجوز ۵۰ درصد کاهش عوارض صدور پروانه با محاسبه سال ۱۴۰۰ و پرداخت مابقی بدهی به تقسیط یک‌ساله یک موسسه فرهنگی و اجتماعی تصریح کرد: در اعمال هرگونه تخفیف عوارض به مؤسسات فرهنگی باید شاخص و معیار مشخص و ثابتی در شورای شهر و شهرداری قم وجود داشته باشد.


انتهای پیام/***ش


 


 


 


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها