سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
۱۰۰درصد کارکنان یک مدرسه در قم حامی ایتام و محسنین هستند
کارکنان مدرسه دخترانه ای در پردیسان قم با ثبت نام در طرح اکرام ایتام و محسنین الگوی نوعدوستی و فداکاری برای دانش آموزان هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری در هفته معلم، مراسم تقدیر از مدیران و معلمان حامی ایتام و محسنین قمی در مدرسه دخترانه ای در پردیسان به نمایندگی از تمام حامیان فرهنگی ایتام برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباس جوشقانیان، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم، با گرامیداشت مقام شامخ استاد شهید مرتضی مطهری و مقام معلم با بیان اینکه معلمان زحمتکش، نه تنها علم آموزی می کنند بلکه ایثار و مهربانی و کمک به نیازمندان را هم به دانش آموزان می آموزند.
وی با بیان اینکه معلمان، الگوی دانش آموزان هستند و تأثیر رفتارشان بیشتر از نفوذ کلام آنها است تصریح کرد: دانش آموزان نسل آینده کشور هستند و فداکاری و دستگیری از محرومان و نیازمندان میراث ارزشمند آموزگاران برای آنها است.
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم از معلمان و فرهنگیان استان خواست در طرح اکرام ایتام و محسنین شرکت کرده و سفیر مهربانی این نهاد در جذب همکاران، دوستان و آشنایان خود در این طرح باشند.


 


 


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها