سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
همایش اخلاق حقوقی در دانشگاه قم با همکاری کانون سردفتران و دفتریاران برگزار می شود
دانشکده حقوق و معاونت فرهنگی دانشگاه قم همایش اخلاق حقوقی را با همکاری نهادهای حقوقی استان از جمله کانون سردفتران و دفتریاران استان قم برگزار می نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری  ایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، دانشکده حقوق و معاونت فرهنگی دانشگاه قم همایش اخلاق حقوقی را با همکاری نهادهای حقوقی استان از جمله کانون سردفتران و دفتریاران استان قم برگزار می کند.


محورهای این همایش که قرار است در ۱۷ خرداد سال ۱۴۰۱ برگزار شود در ۱۴ محور دسته بندی شده که دو محور آن شامل ضرورت های اخلاقی سردفتری اسناد رسمی و آسیب های اخلاقی سردفتری اسناد رسمی در حوزه مسؤولیت های سردفتری اسناد رسمی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


علاقه مندان می توانند مقالات خود را در خصوص محورهای همایش تا تاریخ هفتم خرداد ۱۴۰۱ از طریق آدرس الکترونیکی legalethics@qom.ac.ir به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.


همچنین علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی qom.ac.ir/legalethics و جهت ارتباط با همایش در شبکه اجتماعی ایتا به نشانی eitaa.com/legalethics مراجعه نمایند.


کانون سردفتران و دفتریاران استان قم از همه همکاران فرهیخته سردفتر و دفتریار در سراسر کشور دعوت می نماید مقالات خود را در حوزه های مختلف همایش خصوصا حوزه سردفتری اسناد رسمی در مهلت مقرر به دبیرخانه همایش ارسال و در جهت غنی سازی مباحث همایش مذکور مشارکت نمایند.


  


 


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها