شنبه ۴ تير ۱۴۰۱
۱۱ خیابان قم از بن بست خارج شدند
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم از خروج 11 خیابان اصلی قم از وضعیت بن بست طی سالهای اخیر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری روح الله امراللهی روز دوشنبه در بیست و نهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن رضوان شهرداری، عنوان کرد: تملکات شهری یکی از سخت‌ترین مباحث در توسعه و عمران شهری و اجرای پروژه‌های عمرانی است.


وی  اضافه کرد: با توجه به نرخ تورم و افزایش هزینه‌های جاری و عمومی امکان پیشبرد برنامه‌ها و پروژه‌های شهری با بودجه‌های قبلی ممکن نیست.


عضو شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه قیمت املاک برای تملکات شهری و اجرای پروژه‌های عمرانی نسبت به گذشته با افزایش بسیار زیادی همراه شده است، بیان کرد: سال آینده حدود ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در قم اجرا خواهد شد.


امراللهی اظهار کرد: در بودجه سال آینده برای توسعه پیاده راه‌ها و ساماندهی بافت‌های تاریخی ۵۸ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.


رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: سال آینده ۵۳۰ میلیارد تومان برای بازگشایی معابر و توسعه فضای سبز شهری هزینه خواهد شد.


امراللهی یادآور شد: از ۱۶ خیابان و معبر بن بست شهر قم طی سالهای گذشته ۱۱ خیابان بازگشایی شده و در بودجه سال آینده بازگشایی و خروج از بن بست ۵ خیابان باقی مانده دنبال خواهد شد.


وی بیان کرد: سال آینده ۱۵ میلیارد تومان برای ساماندهی محله دروازه ری و ۱۰۰ میلیارد تومان نیز برای تکمیل تونل غدیر و فاز ۵ عمار یاسر در نظر گرفته شده است.


انتهای پیام/***


 


 


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها