شنبه ۴ تير ۱۴۰۱
معاون فرهنگی تربیتی جامعة المصطفی العالمیه:
تربیت حول ۱۳ ساحت مختلف را در جامعة المصطفی پیگیری می کنیم
حجت الاسلام والمسلمین کریمی قدوسی گفت: تربیت به معنای عام در برنامه‌های معاونت فرهنگی تربیتی المصطفی مدنظر قرار دارد؛ این معنا در ۱۳ ساحت مختلف تعریف شده که از جمله آنها ساحت سیاسی و بصیرتی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری  حجت الاسلام والمسلمین کریمی قدوسی معاون فرهنگی تربیتی جامعة المصطفی، در نشست خبری که به مناسبت هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی برگزار شد، گفت: تمایز نهاد حوزه با سایر نهادهای دینی در این است که علاوه بر پرداختن به مقوله آموزش به تربیت و فرهنگ سازی نیز می‌پردازد.


وی افزود: برنامه‌های مختلف فرهنگی و تربیتی را برای هفته تربیت در نظر گرفته ایم؛ نقش عامل انسانی در تربیت شعار این هفته ماست.


حجت الاسلام والمسلمین کریمی قدوسی خاطرنشان کرد: برنامه‌های این معاونت مربوط به مربیان، خانواده‌های طلاب و اساتید که شامل ۱۵ نشست در مجتمع‌های آموزشی و ۶ نشست در مجتمع‌های مسکونی است.


وی برنامه‌های هفته تربیت جامعة المصطفی را دارای دو بعد فرهنگی و تربیتی دانست و گفت: تکریم مجموعه عوامل تربیتی در این مجموعه محوری از برنامه‌های این هفته است.


معاون فرهنگی تربیتی جامعة المصطفی العالمیه تصریح کرد: مخاطب این معاونت در مرحله اول طلاب بوده، اما برنامه‌های ما شامل اساتید و کارکنان جامعة المصطفی نیز می‌شوند.


وی با اشاره به زمان برگزاری برنامه‌های هفته تربیت معاونت فرهنگی تربیتی المصطفی افزود: عمده این برنامه‌ها از روز شنبه ۷ اسفند تا پنجشنبه ۱۲ اسفند برگزار خواهد شد.


حجت الاسلام والمسلمین کریمی قدوسی بیان داشت: معرفی سیره شخصیت‌های تربیتی حوزه و توجه به نقاط عطف تربیتی در زندگی طلاب از موضوعات مدنظر در نشست‌های تخصصی هفته تربیت خواهند بود.


وی گفت: تربیت به معنای عام در برنامه‌های معاونت فرهنگی تربیتی المصطفی مدنظر قرار دارد؛ این معنا در ۱۳ ساحت مختلف تعریف شده که از جمله آنها ساحت سیاسی و بصیرتی است.


 


 


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها