سه شنبه ۲۸ دي ۱۴۰۰
ضرورت ایجاد تحول برای استفاده بهینه از ظرفیت‌های سازمان میادین شهرداری قم
شهردار قم با تأکید بر اینکه باید با دقت نظر و دیدگاه اقتصادی در خصوص ظرفیت‌های سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم برنامه‌ریزی شود، گفت: تحقق این امر در سازمان و رسیدن به نقطه مطلوب نیازمند تحول است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد در نشست شورای سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، با اشاره به اینکه این سازمان از ظرفیت خوبی برخوردار است، اظهار کرد: این سازمان منابع و امکانات خوبی در اختیار داشته که می‌تواند حتی به کمک شهرداری بیاید.

وی با بیان اینکه به‌عنوان نمونه فروشگاه‌های همشهری و ریحان ظرفیت‌های بسیار خوبی بوده که می‌توانند با برنامه‌ریزی مناسب عملکرد خوبی داشته باشد ابراز کرد: این مراکز آورده مناسبی را برای سازمان به همراه داشته و در هشت منطقه باید با ساختار مناسب این فروشگاه‌ها راه‌اندازی و یا احیا شوند.

شهردار قم با تأکید بر اینکه باید با دقت نظر و دیدگاه اقتصادی در خصوص ظرفیت‌های این سازمان برنامه‌ریزی شود، تصریح کرد: تحقق این امر در سازمان و رسیدن به نقطه مطلوب نیازمند تحول است.

دکتر سقائیان نژاد خاطرنشان کرد: ساماندهی روزبازارها موضوع مهمی است که این سازمان در حال انجام آن است که نیاز است سازمان‌های مربوطه نیز در این امر به کمک شهرداری بیایند.

وی یادآور شد: برای مشاغل مزاحم مخصوصاً کارهایی که از لحاظ امنیتی مخاطراتی به همراه دارد، مانند مراکز پرکردن کپسول نیز مکانی در حاشیه شهر جانمایی شود تا این مشاغل برای شهر خطری نداشته باشند.***/ع

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها