سه شنبه ۲۸ دي ۱۴۰۰
۷۰ درصد بودجه ۱۴۰۱سازمان میادین شهرداری قم هزینه مباحث عمرانی و سرمایه‌گذاری می‌شود
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با تأکید بر اینکه در سال 1401 بیش از 70 درصد از بودجه سازمان در بحث عمران و سرمایه‌گذاری صرف خواهد شد، گفت: در موضوع تولید ثروت نیز اقدامات خوبی در سازمان انجام‌شده و اتفاقات خوبی رخ‌داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری علیرضا مظفری در جلسه شورای سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم که با حضور دکتر سقائیان‌نژاد شهردار قم برگزار شد، با اشاره به بررسی تعرفه بهای خدمات در سال ۱۴۰۱ اظهار کرد: خدمات ورودی میدان و عوارض خودروهای سنگین از پنج هزار تومان به شش هزار تومان افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: عوارض خودروهای نیمه سنگین نیز از چهار هزار تومان به پنج هزار تومان پیشنهاد افزایش داشته که برای بررسی و تصویب به کمیسیون‌های مربوطه در شورای شهر ارسال می‌شود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، همچنین از پیشنهاد افزایش ۴۰ درصدی بودجه این سازمان در سال ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: این افزایش‌ها در سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و مشارکت‌ها، ورودی بازارهای روز و درآمد حاصل از کیوسک‌ها لحاظ شده است.

مظفری خاطرنشان کرد: همچنین سازمان دارایی‌های خوبی دارد که می‌توانیم بر روی آن‌ها فعالیت‌های اقتصادی انجام دهیم.

وی با تأکید بر اینکه در سال ۱۴۰۱ بیش از ۷۰ درصد از بودجه سازمان در بحث عمران و سرمایه‌گذاری صرف خواهد شد، ابراز کرد: در موضوع تولید ثروت نیز اقدامات خوبی در سازمان انجام‌شده و اتفاقات خوبی رخ‌داده است.***/ع

 

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها