سه شنبه ۲۸ دي ۱۴۰۰
آسفالت ۲۰ کوچه منطقه ۵ شهر قم خارج از برنامه سال ۱۴۰۰/ اجرای ۱۸۰۰ تن آسفالت مازاد بر سهمیه منطقه در سال جاری
مدیر منطقه پنج شهرداری قم، از اجرای آسفالت 20 کوچه خارج از بودجه سال منطقه و با درخواست مردم خبر داد و گفت: میزان آسفالت استفاده‌شده در سه ماه دوم سال 8 هزار و 200 تن بوده و هزار و 800 تن آسفالت مازاد بر سهمیه منطقه تا ماه دی و بهمن‌ماه استفاده می‌شود که این 20 کوچه نیز شامل این آسفالت‌ریزی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری زین‌العابدین قراچورلو در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، از انجام ۹۰ درصدی پروژه‌های منطقه پنج خبر داد و اظهار داشت: بخشی از پروژه‌های در حال اجرا در منطقه خارج از بودجه منطقه تعریف‌شده است.

وی از آسفالت ۲۰ کوچه خارج از برنامه سال ۱۴۰۰ در منطقه پنج خبر داد و افزود: به‌طورکلی بودجه سال ۱۴۰۰ منطقه ۴۰ میلیارد تومان بوده که آسفالت و زیرسازی این ۲۰ کوچه با مشارکت مردم و خارج از بودجه و برنامه سال در حال انجام است.
مدیر منطقه پنج شهرداری قم، میزان آسفالت استفاده‌شده در سه ماه دوم سال را ۸ هزار و ۲۰۰ تن اعلام و تصریح کرد: هزار و ۸۰۰ تن آسفالت مازاد بر سهمیه منطقه تا برج ۱۰ و ۱۱ استفاده می‌شود که این ۲۰ کوچه نیز شامل این آسفالت‌ریزی می‌شود.
وی انجام آسفالت ۲۰ کوچه را با توجه به درخواست مردم عنوان و ابراز کرد: اجرای آسفالت ۲۰ کوچه خارج از ۴۰ میلیارد تومان بودجه سال بوده و با درخواست مردم برای آسفالت آن برنامه‌ریزی‌شده است.
قراچورلو ادامه داد: جدول‌گذاری کوچه‌ها با مشارکت مردم انجام‌شده و شهرداری آسفالت آن را اجرا می‌کند تا بتوانیم مشکلات مردم را در این کوچه‌ها هر چه سریع‌تر حل کنیم.
وی در پایان تأکید کرد: اولویت منطقه بر اجرای آسفالت کوچه‌هایی است که هنوز آسفالت نشده و ترمیم و بازسازی آسفالت در مرحله بعد قرار دارد.
انتهای پیام/ن***

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها