سه شنبه ۲۸ دي ۱۴۰۰
معاون رئیس‌جمهور: دولت برای تکمیل مترو، فرودگاه، مونوریل و پسماندهای قم تصمیمات قابل‌توجهی گرفته است
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به سفر اخیر رئیس‌جمهوری و جمعی از اعضای هیئت دولت به استان قم گفت: در این سفر دولت برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام فرودگاه، مترو، مونوریل و همچنین ساماندهی پسماندهای قم تصمیمات قابل‌توجهی گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری سیدمحمد حسینی در سفر به قم، با اشاره به‌ضرورت سفرهای استانی، اظهار داشت: دولت خود را در قبال مردم پاسخگو می‌داند و با انجام سفرهای استانی، مسئولان هر لحظه در دسترس مردم بوده و گره‌ای از مشکلات مردم برطرف می‌شود.

وی با اشاره به سفر دو روزه هفته گذشته رئیس‌جمهور و شماری از هیئت دولت به استان قم، عنوان کرد: در این سفرها دولتمردان از نزدیک در جریان مشکلات، کمبودها و اولویت‌ها قرار می‌گیرند و راهکارهایی که در این سفرها برای حل گرفتاری مردم ارائه می‌شود بسیار تأثیرگذار است.

وی ادامه داد: رخوت و رکودی که در گذشته در کشور سایه افکنده بود با تحرک، پویایی و تلاش مسئولان در حال جبران است اما حل این تنبلی‌ها و سستی‌ها زمان‌بر است. با تلاش و همت مسئولان دولت بسیاری از مشکلات و پروژه‌های نیمه‌تمام کشور به‌تدریج حل خواهد شد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: در قالب این سفرهای استانی در خصوص موضوعات مختلفی مانند آب، صنعت، کشاورزی مباحثی مطرح می‌شود و تصمیماتی گرفته می‌شود که مشکلات مردم برطرف می‌شود.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به نهضت تولید مسکن، تصریح کرد: در استان قم ده‌ها هزار نفر در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند و لازم است تا زمین موردنیاز این طرح در اسرع وقت تأمین شود که مقدمات آن در سفر اخیر رئیس‌جمهور انجام شد.

وی بیان کرد: در این سفر همچنین در خصوص تأمین نیروی انسانی برخی دستگاه‌های اجرایی، پرداخت معوقات کادر درمان، حمایت از بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری خارجی و داخلی، پسماند، حاشیه‌نشینی، خانواده و تسهیلات ازدواج، توجه به آسیب‌های اجتماع و تأکید بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام فرودگاه، مونوریل و مترو در این سفر مورد توجه قرار گرفت و تصمیمات مطلوبی گرفته‌شده است.***

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها