سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
حمایت از تولید داخلی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز حاصل خواهد شد
استاندار قم با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید داخلی، گفت: این مهم با همکاری همه بخش ها در مبارزه با پدیده مخرب قاچاق کالا و ارز حاصل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری  سید محمد تقی شاهچراغی در سومین جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان،  با اشاره به اهمیت توجه به آثار مخرب قاچاق کالا و ارز در کشور، افزود: همکاری همه بخش ها در مسیر اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و  به تبع آن حمایت از تولید داخل امری ضروری است.


وی با تاکید بر لزوم استفاده از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، اضافه کرد: کارگروه های ذیل این کمیسیون با جدیت پیگیری شود تا اقدامات لازم در امر مبارزه با قاچاق بخوبی تعیین شده و در اسرع وقت، عملیاتی شود.


وی همچنین آگاه سازی اقشار مختلف جامعه در موضوع موارد مشمول در قانون قاچاق کالا و ارز را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: در این راستا استفاده از ظرفیت های رسانه های ملی و استانی و سایر بستر های اطلاع رسانی الزامی است.


گفتنی است در این جلسه، گزارش های تحلیلی و آماری از کشفیات کالاهای قاچاق از سوی اداره کل گمرک، فرماندهی نیروی انتظامی و اداره کل  تعزیرات حکومتی استان ارائه شد.


خبرنگار حسن محمدی مطلع


 


 


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها