پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
شهردار قم اعلام کرد؛
بهره برداری از 250 پروژه با اعتبار 450 میلیارد تومان همزمان با دهه کرامت
شهردار قم با بیان اینکه تمام اقدامات ما در شهرداری باید مورد رضایت اهل‌بیت(ع) و مردم باشد گفت: در دهه کرامت ۲۵۰ پروژه بااعتبار ۴۵۰ میلیارد تومان در مناطق مختلف شهر افتتاح می‌شود و این حرکت و پیشرفت‌ها ادامه خواهد داشت.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری مرتضی سقائیان‌نژاد در مراسم افتتاح ۲۶ پروژه منطقه چهار شهر قم که شنبه شب در مسجد امام حسین (ع) منطقه ۴ برگزار شد اظهار کرد: انگیزه و هدف اصلی از برگزاری این‌گونه مراسم‌‌ها این است که شهرداری به وظایف خود عمل کند.

وی افزود:‌ با توجه به اینکه بودجه شهرداری از مردم تأمین می‌شود، شهرداری موظف است تا کارهای انجام‌شده را با مردم مطرح کند تا مردم از فعالیت‌های انجام‌شده آگاه شوند البته کاستی‌ها و محرومیت‌‌هایی نیز وجود دارد اما قدم‌به‌قدم حرکت می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا رضایت مردم روز به ‌روز افزایش پیدا کند.

شهردار قم با بیان اینکه تمام اقدامات ما در شهرداری باید مورد رضایت اهل‌بیت(ع) و مردم باشد گفت: در دهه کرامت ۲۵۰ پروژه با اعتبار ۴۵۰ میلیارد تومان در مناطق مختلف شهر افتتاح می‌شود و این حرکت و پیشرفت‌ها ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در حالی که دشمنان سعی می‌کنند مردم را ناامید کنند اما ما می‌خواهیم اثبات کنیم که حتی در شرایط بد اقتصادی نیز به حرکت خود ادامه می‌دهیم و در این دهه ۲۵۰ پروژه با اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومان افتتاح می‌کنیم.

سقائیان‌نژاد بیان کرد: یکی از اهدافی که دنبال می‌‌کنیم این است که رفت و آمد مردم در شهر هموار شود و در همین راستا بلوار فردوسی است که حدود ۲۵ کیلومتر است و به زودی افتتاح خواهد شد که بسیاری از مشکلات ترافیکی را برطرف خواهد کرد.

وی بیان کرد: همچنین پروژه بزرگ بلوار آیت‌الله بروجردی در این ایام افتتاح می‌شود که این بلوار نیز در کاهش ترافیک تأثیرگذار خواهد بود.

وی با اشاره به بهسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی گفت: در سال جاری حدود ۵۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل‌ونقل عمومی اضافه می‌شود و حدود ۱۲۰ اتوبوس نیز بهسازی خواهد شد.

بهره برداری از بزرگترین پارک جنگلی کشور

شهردار قم خاطرنشان کرد: همچنین در سال جاری پروژه پارک هزار هکتاری نیز به بهره‌برداری می‌رسد که بزرگ‌ترین پارک جنگلی کشور خواهد بود.

وی افزود: سال گذشته ۳۰۰ هزار تن آسفالت در شهر قم استفاده شد درحالی‌که در استان تهران در مجموع ۳۰۵ هزار تن آسفالت استفاده شده است و این مسئله نشان دهنده اهمیت کار انجام شده است.

سقائیان نژاد در پایان گفت:‌ در مناطقِ هشتگانه قم، ۸ مجموعه فرهنگی و ورزشی در حال ساخت است که تمام این مجموعه‌ها در سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در پایان گفت: باید توجه داشته باشیم که در جمهوری اسلامی ایران بن‌بست معنی ندارد و همه ما با اتحاد حول محور اهل‌بیت(ع) و ولایت بزرگ‌ترین مانع‌ها را نیز کنار می‌زنیم و امیدواریم در پرتو انسجام بتوانیم مشت محکمی به کسانی که به جمهوری اسلامی ایران طمع کرده‌اند بزنیم.

برچسب ها : دهه کرامت
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها