شنبه ۴ تير ۱۴۰۱
تدوین برنامه عملیاتی زمستانه مناطق هشتگانه شهری قم
مدیر مرکز پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری قم از تدوین برنامه عملیاتی مناطق هشتگانه خبر داد و گفت: در برنامه عملیاتی مناطق هشتگانه نقش و جایگاه هریک از پرسنل حوزه خدمات شهری و مناطق مشخص‌شده و در صورت بروز هرگونه مشکل، هر فردی نقش خود را ایفا می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری  علی‌اکبر رحیمی در حاشیه اجرای طرح عملیات زمستانه شهرداری قم، در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، به نحوه اجرای مانور زمستانه اشاره کرد و اظهار داشت: هرسال این مانور با اورهال شدن تجهیزات و رفع کمبودهای سال گذشته اجراشده و تمهیدات لازم برای رفع نواقص اندیشیده می‌شود.
وی از آمادگی مدیریت بحران در پشتیبانی از مناطق هشتگانه خبر داد و افزود: مجموعه مدیریت بحران مانند سنوات گذشته ضمن آمادگی برای پشتیانی همکاران خدمات شهری به‌عنوان پشتیان مناطق هشتگانه حضور پررنگی دارد.
مدیر مرکز پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری قم ادامه داد: این مرکز امروز با بخشی از تجهیزات خود در مانور شرکت کرده و بر اساس برنامه‌ریزی عملیاتی که از قبل تدوین‌شده خدمات خود را ارائه خواهد داد.
وی همچنین از تدوین برنامه عملیاتی مناطق هشتگانه خبر داد و تصریح کرد: در برنامه عملیاتی مناطق هشتگانه نقش و جایگاه هریک از پرسنل حوزه خدمات شهری و مناطق مشخص‌شده و در صورت بروز هرگونه مشکل، هر فردی نقش خود را ایفا می‌کند و ما نیز به‌عنوان ***/ن


 


 


انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها