پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم:
دمای قم به 45 درجه می‌رسد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: حداکثر دمای استان طی روزهای آتی به 45 درجه خواهد رسید.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف اوایل شب قسمتی ابری در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 24 درجه و 45 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 28 درجه و 45 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف اوایل شب قسمتی ابری در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم صاف تا کمی است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 25 درجه و 45 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: سردترین و گرم ترین نقاط استان در طول 24 ساعت گذشته به ترتیب شهر قم با 24 درجه و منطقه کوه سفید با 44 درجه است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم در 24 ساعت گذشته به ترتیب 24 درجه و 44 درجه است، همچنین در این مدت بیشترین ساعت وزش باد در این شهر 54 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال شرقی بود.

منبع : فارس
برچسب ها : دمای هوا
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها