پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد:
گزارش عملکرد بانک مهراقتصاد نشان دهنده تلاش و فعالیت های قابل تحسین این بانک می باشد
رئیس اداره امور شعب و روسای دوایر استان قم با حضرت آیت الله مقتدایی عضو مجلس خبرگان رهبری و رئیس شورای سیاستگذاری حوزه خواهران دیدار و گفتگو نمودند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان قم: آیت الله مرتضی مقتدایی در دیدار با رئیس اداره امور شعب و روسای دوایر بانک مهر اقتصاد استان قم، ضمن تبریک دهه مبارک کرامت، اظهار داشت: گزارش عملکرد بانک مهراقتصاد نشان دهنده تلاش و فعالیت های قابل تحسین این بانک می باشد و باعث خرسندی است و من به شما تبریک می گویم.
  عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: ارائه خدمات و پرداخت تسهیلات و کارگشایی سبب می گردد تا کار و کسب افراد رونق پیدا نماید و از به تباهی کشیدن خانواده ها جلوگیری کند و همراهی و کمک به افراد بی‌بضاعت دارای اجر اخروی فراوانی است.
  وی تصریح کرد: گزارش اقدامات بانک مهر اقتصاد در راستای رعایت موازین شرعی در عملیات بانکی است، بدون شک کار و فعالیت شما عبادت  محسوب می شود و کارگشایی و رفع مشکلات مردم به مراتب از کسی که در مسجد عبادت می کند دارای ثواب بالاتری خواهد بود، لذا فعالیت های خود را با وضو انجام دهد و این توفیقی است که خدواند به شما ارزانی داشته و این کار را به جدیت ادامه دهید تا به عنوان الگویی برای دیگر بانک هایی که قصد رعایت موازین شرعی دارند، قرار گیرید.
 آیت الله مقتدایی با اشاره به روایتی به اشاعه فرهنگ قرض الحسنه در جامعه پرداخت وگفت: ثواب قرض الحسنه چندین برابر هدیه دادن است و واسطه ای( بانک) که پول دیگری را با وکالت به فرد دیگر قرض دهد، خداوند همان ثوابی را که برای مالک پول می نویسد به حساب واسطه (بانک) نیز نوشته می شود و کلیه افراد دخیل در این امر نیز از همان ثواب بهره مند می شوند و پاداش این وام در نامه اعمال شما نوشته خواهد شد.
  عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: وقتی شما با نیت خالص و برای راه رضای خداوند فعالیت کنید از اجردنیوی و اخروی بهره مند گردید و خداوند را شاکر باشید تا نعمت را بر شما افزونی دارد و شکر این نعمت باید با رفتار و حسن برخورد مناسب و حمایت از مردم انجام پذیرد.  
 
 شایان ذکر است درابتدای این دیدار بهروز درخشان- رئیس اداره امور شعب استان قم- به ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات بانک مهر اقتصاد پرداخت و اظهار داشت: این بانک علاوه بر فعالیت های اقتصادی، در عرصه های فرهنگی و مسئولیت های اجتماعی نیز اقدامات موثری را انجام داده است که می توان به جنگل کاری 180 هکتار از اراضی استان خوزستان اشاره نمود که این عمل با هدف بیابان زدایی و مقابله با ریزگردها برای کاهش آلودگی هوا صورت گرفته است. همچنین ایشان در مورد اقدامات بانک در بانکداری اسلامی نیز توضیحاتی ارائه نمودند.

برچسب ها : بانک مهر اقتصاد
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها