چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
بهسازی فضای سبز بوستان ۷ هکتاری “لاله” قم
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: بوستان لاله یکی از پارک‌های قدیمی شهر قم است که با توجه به اینکه در حاشیه میدان 72تن و مهم‌ترین ورودی شهر قم قرارگرفته و به همین منظور بهسازی فضای سبز آن با توجه به اهمیت عرصه در دستور کار قرارگرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری به نقل از واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به بهسازی فضای سبز بوستان لاله در منطقه سه شهر قم اظهار کرد: بوستان لاله یکی از پارک‌های قدیمی شهر قم است که با توجه به اینکه در حاشیه میدان ۷۲تن و مهم‌ترین ورودی شهر قم قرارگرفته، علاوه بر اینکه خدمات‌رسانی خوبی به شهروندان دارد، زائرین زیادی از فضای سبز آن استفاده می‌کنند و کیفیت منظر شهری آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی با اذعان به اینکه این بوستان با مساحت قابل توجهی بیش از ۷ هکتاری و فضای سبز با کیفیت و سالن ورزشی، پارک‌بادی، زمین‌بازی، مسیر پیاده‌روی، سرویس‌بهداشتی و رستوران خدمات خوبی می‌تواند به مسافرین و شهروندان ارائه کند گفت: بهسازی فضای سبز با توجه به اهمیت عرصه در دستور کار قرارگرفته است.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، اختصاص منابع مالی برای این پروژه را مورد توجه قرار داد و افزود: بخشی از عملیات عمرانی سال گذشته انجام‌شده و امسال نیز ادامه برنامه در دستور کار است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به مناسب شدن شرایط جوی، ادامه عملیات اجرایی این پروژه در دستور کار خواهد بود و عملیات کاشت نیز انجام می‌شود.
جوادیان ابراز کرد: تلاش می‌شود با استفاده از تمام منابع و صرفه‌جویی حداکثری در منابع آب بهسازی مجموعه را انجام داده و به فضای سبز بوستان کیفیت ببخشیم.**

 

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها